Czy warto instalowac IE 7?

Tak jak w temacie. Warto,czy nie warto Waszym zdaniem. Jeśli tak to dlaczego? Jeśli nie też milo byłoby poczytać. Czy jest lepszy od IE 6? Tylko prosze nie piszcie mi,żeby sie “przesiąść” na Firefoxa czy Opere. Interesuje mnie konkretnie IE.

Dlaczego warto przesiąść się z IE 6 na nowszą wersję:

  • większe “bezpieczeństwo”

  • lepszy silnik = lepiej wyświetla strony (ważne jeżeli będziesz jakąś tworzył)

  • wszystkie “nowości”, czyli m.in. karty

Według mnie powinno się zainstalować nowszą wersję, Windows to nie Debian stable żeby mieć programy sprzed paru(nastu) miesięcy ;]

to zainstaluj i zobacz sam co o tym sądzisz !

mi pasuje IE 6 chodź wiele osób twierdzi niemal że oszalałem bo to używam …

ale jakoś sprawdza się znakomicie

sprawdź sam co tobie pasuje !

może dlatego , że IE7 ma większe bezpieczeństwo ?

Dlatego IE7 bardziej polecam :wink:

No i zakładki ,taby, są wygodne :stuck_out_tongue:

Dlaczego warto instalować ?

Windows Internet Explorer 7 następca MIS 6, to zupełnie inna przeglądarka. Od poprzedniczki różni się :

1.Zakładki - karty umożliwiające jednoczesne otwieranie w jednym oknie wielu stron

2.Zabezpieczenie użytkownika przed przypadkowym zamknięciem zakładki podczas przechodzenia na nią - przycisk zamykania staje się aktywny dopiero wraz z zakładką.

3.Odchudzone okno przeglądarki - przy ustawieniach standardowych nie ma paska menu - większa powierzchnia strony WWW.

4.W prawym , górnym rogu zamiast flagi Windows widocznej w MIS 6 , w WIS 7 okno wyszukiwania, do ktorego można dodać dowolne wyszukiwarki.

5.Płynna zmiana rozmiarów grafiki i tekstu.

6.Poprawione drukowanie stron.

i wiele, wiele innych innowacji w stosunku do MIS 6…

Pozdrawiam

Z IE czasami muszę korzystac z konieczności, niestety, ale…ale - zainstalowałem IE7 i co widzę…widzę zmiany - znaczące? Nie! Powiększa strony tak jakj Opera, otwieranie stron na kartach - zerżnięcie od Firefox’ a… Sądzę że jest to jedna wielka ściągawka ze znanych przegląarek firm takich jak Mozilla i Opera Software.

Co jeszcze powiedziec mogę o IE7 - fatalna, długa instalacja + restart systemu… IE dla mnie będzie nadal na szarym końcu…!

Moim zdaniem Microsoft przsygotowuje ZONKA! Przecież te możliwości jakie ma miec najnowszy Internetowy Explorator posiadały już Opera czy też Ognisty Lisek! Może MS jest gigantem, ale zacofanym w dziedzinie oprogramowania!

robert_warszawa

Pytanie MW3001 nie ma na uwadze porównania wiodących przeglądarek, a porównanie IE 6 i IE 7, a tutaj naprawdę jest wielka różnica…

Pozdrawiam

Oczywiście. Tylko poczekaj do polskie premiery, która będzie prawdopodobnie 14 grudnia. Wtedy IE 7 zaisntlauje Ci się z aktualizacją automatyczną. A jego plusy to:

  • bezpieczeństwo,

  • otwieranie stron w kartach czego brakowało w poprzednich wersjach. :slight_smile:

A ja polecę jeszcze inne rozwiązanie - ściągnąć i zainstalować IE7, ze względu na bezpieczeństwo, a korzystać z liska lub Opery :wink:

OT kosz.

I po prostu dlatego że jest zdecydowanie “nowocześniejszy” od “6”…

Lub innych przeglądarek :slight_smile: Ale zdecydowanie popieram to co napisała Joan :slight_smile:

tak miało być i z IE6. I co wyszło? Masa dziur.

i na każdej zawirusowanej stronie monitor antywirusowy szaleje. U mnie na takich stronach z Operą jest spokój.

Wg mnie te niby “nowości” są opóźnione i powinny być już w IE6. Ale cóż. Możesz potestować.

WARTO WARTO, IE6 nie zrównuje sie do IE7 aczkolwiek alternatywne przeglądarki są o oczko lepsze to IE7 naprawde jest o wiele lepsze od 6 :slight_smile:

Rysiu - zrelaksuj sie i przeczytaj pierwszy post ze zrozumieniem.

hehe

Co do tematu , IE służy mi do korzystania ze skanerów on-line wiec czy 6 czy 7 nie ma dla mnie żadnej różnicy.Na codzień korzystam z Liska.

Ja to bym nie instalowal bo to w koncu IE i wiadomo czym to moze grozic… zobaczymy jak beda jakies testy czy ma jakies dziury czny nie… ja osobiscie nie uzywam IE

Polska wersja IE7 miała być w połowie grudnia, a jakoś jej nie ma. Program miał sam pobrać polskie obłożenie i również nic. To jak jest w końcu.

Przecież już jest! 8)

Sympatyczny krzyśku13 podaj namiar gdzie to znaleźć, bo sam z siebie się nie zaktualizował.

Pozdrawiam Leszko

Sympatyczny leszko33 podam Ci namiar… Też byłem zawiedziony na tą aktualizację automatyczną:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=1868