Czy warto utrzymywać to Forum?

To nie jest istotne czy coś znajdą i co znajdą z punktu wiedzenia właściciela portalu. Istotne, że nań wchodzą i że w większości klikają w reklamy. Ponadto istnieje szansa, że zostaną i będą to robić cyklicznie, ewentualnie że „odkryją” stronę główną, a nawet że portal-matkę wp.

To jak oceniasz forum, główną czy wp nie ma żadnego znaczenia dla prowadzenia biznesu. Ja również (?) uważam że główna to od dawna dramat, a wp tak jak wszystkie te omniportale jest ściekiem, co więcej również (?) uważam że na forach brakuje ludzi z wiedzą; tylko że i WP i DP nadal istnieją i nadal generują przychód, więc jednak musi ktoś je odwiedzać i że to nie ‘merytoryka’ się sprzedaje…

Twoja pogarda i arogancja Cię kiedyś zgubią.

Oj, jest istotne. Wejdą raz, i tylko raz… A to „śmierć” portalu, forum.
Jak myślisz, dlaczego główny portal został drastycznie przebudowany. A został. Dla kaprysu? Nie. Bo umierał z punktu widzenia właściciela.Zmienił się klient. Ten który nastał potrzebował krótkiego, konkretnego tekstu a nie rozwlekłych „bajek”.
Najgorszy komplement jaki przeczytałem, dedykowany niezamierzenie przez członka tego forum w stosunku do pewnego autora tekstów na głównej stronie, też członka tego forum brzmiał, „Lubię go czytać, choć kompletnie nie rozumiem o czym pisze.”.
Teraz juz rozumie.
Podobnie z Forum. Masz problem, wejdziesz, rozejrzysz sie po „Sprawdzonych poradach” a tam wiatr hula.
Zajrzyj np. na to forum i porównaj.

Nie klękam przed kimś kto opowiada ze wie. To za mało. Ma wiedzieć a nie opowiadać. Na tym ona polega.

Doskonałym dowodem na to, że ludzie wejdą wiecej niż raz, jest twoja obecność.

2 polubienia

Co Szanowny Kolega chce porównywać?

The worlds largest collection of Windows 10 Tutorials

Tutorials, czyli poradniki (instruktaże) z forum, czyli miejscem wymiany poglądów?

Po co?

Ten poradnik tu nazywa się Sprawdzone porady.
A nazwa tamtego to Ten Forums = fora. W l.pojedyńczej forum.

To żaden dowód. Dlaczego? Nie musisz wiedzieć, lepiej policz tych co tu wchodzą. Tłumów nie ma.
Policz też tych co stąd odeszli. Sporo będzie.

Obrażasz ludzi przy każdej interakcji, jesteś bezczelny i wyniosły, korzystasz ze zdecydowanego nadmiaru wyrozumiałości lokalnej moderacji, a teraz mówisz, żeby zamknąć forum. Wzorcowo toksyczna, jednoznacznie niszczycielska postawa.

Gdybym miał wskazywać na powody problemów z jakością forum, wskazałbym je… no cóż, gdzie indziej niż mówisz.

3 polubienia

To proszę jeszcze raz przyjrzeć się co Kolega zalinkował, nazwa brzmi Ten Forums - Tutorials a nie jedynie Ten Forums, jest różnica ,prawda?

Bezpośrednio pod nazwą zaś jest dodatkowo uścislenie:

The worlds largest collection of Windows 10 Tutorials

Proszę zwrócić także uwagę, że zakres tematyczny naszego forum jest znacznie szerszy. Proponuję przejrzeć listę kategorii.

I na tym polega różnica ze na tamtym tym forum niezalogowany gość moze już na dzień dobry uzyskać poradę. Tam to sie nazywa Tutorials a tu Sprawdzone porady.
Sprawdź różnicę.

Nie patrz w lustro gdy piszesz.
P.S.

Gdzie to napisałem? Moze jednak zaczniesz czytać uważnie. Czas wreszcie.
Zadałem pare pytań, między innymi.

Tego nie wiesz. Pewnie sporo osób wchodzi bez logowania.

1 polubienie

A jesli wiem?
Spojrzyj na

Masz tu taką informację?

Rusz mózgownicy i pomyśl bo na razie tylko robisz najczęściej nie potrzebną rozpierduche i nie tylko w moim kierunku.

Następny co piszac o kimś patrzy w lustro. Współczuję :rofl:

@Yakii Jak chciałbyś się czegoś naprawdę dowiedzieć, to byś Docenta spingował albo kogoś z redakcji. PIsanie boldem WŁAŚCICIEL raczej do tablicy nikogo nie wywoła, bo obecny właściciel nigdy się tu nie udzielał.

To co zrobi Właściciel to jego sprawa bo to on wykłada pieniądze.
Postawiłem pewną tezę i zadałem cztery pytania. Wam a nie właścicielowi.
Odpowiedzi sa bardzo ciekawe. Ilościowo i jakościowo.

Ktoś ci zwrócił uwagę, a ty się poczułeś tak urażony, że podważasz cel istnienia całego forum. Weź to po prostu na klatę i nie bulgocz.

Następna merytoryczna odpowiedź.

O ile jest adekwatna do rzeczywistości.

Napiszę tylko tyle że rozmawiałem z @Radek68 na temat yakiego i jego obecności na forum. I jestem rozczarowany jego podejściem do tematu. :man_shrugging: