Czy warto utrzymywać to Forum?

Sądze ze jest. Przyczyna jest prosta. Niezalogowany gość ma na początek podany możliwy sposób rozwiazania jego problemu. Nie zawsze zadziała lecz wtedy się rejestruje i drąży temat. A wieść się niesie.W tym przypadku nie chodzi tylko o forum dotyczące Win 10 (dlatego w nazwie Ten) ale ta sama grupa prowadzi forum dotyczace Win 7 oraz Win 11 (Seven, Eleven)

Przyganiał kocioł, garnkowi. :joy:

Tak, tak. Wiem, ze ty jesteś na mnie zły czy nawet na mnie obrażony bo nazywam cię mitomanem i tchórzem. Jednak w tym wypadku to moja opinia o Tobie. Moja i nie tylko moja (gdybyś nie wiedział jeszcze)/

:rofl: Zły? Skąd, ponieważ zawsze obdzielam innych hojnie, i z pokorą swoją wspaniałomyślnością, wybaczam przejawy impertynencji u osób, które nie potrafią inaczej leczyć swoich kompleksów. :wink:

Tym niemniej, nie każdy jest tak zadufanym bucem, jak ja, i warto mieć to na uwadze. Odrobina empatii czasami byłaby wskazana u nie jednej osoby na forum.

Użytkownik Yakii został zawieszony, żeby trochę ochłonął, bo jego pisanie dla samego skłócenia społeczności robi się męczące.

5 polubień

Ja powiem tyle. Czemu np teraz zalogowanych i nie ukrytych jest tak mało bo przez prowokatora∑ i tych co lubią coś wypominać i nie pisać na temat jest tylu, ze jak zaczną to ludzie uciekają.

Wiesz, bo nie wszystko musi się dziać publicznie na forum. Ale skoro tu stawiasz taką tezę, to odpowiem.
Yakii był ostrzegany (i banowany, gdy pisał jeszcze pod innymi nickami).
W tym roku zawiesiłem go w styczniu „na ochłodę”, a teraz już drugi raz w tym roku, a mamy dopiero początek lutego, jest zawieszony (na kilka dni) przez Snow_Rainy.
Więc to nie tak, że „jak nie widać, to nie ma”. :slight_smile:

Trochę a propos, to działa Wam opcja wyciszania albo ignorowania użytkowników na forum? Kiedy próbuję kogoś wyszukać, pokazuje mi się:

Safari na iOS/iPadOS.

Tez mi nie działa na safari w macOS.

Nie tylko nie to … :scream: Nie likwidujcie tego forum. Ostatniej deski ratunku dla zbłąkanych wędrowców takich jak ja … Co ja pocznę biedna jak będę miała problem z Windowsem czy Linuxem :scream: Po za tym ostatnie sensowne forum w Internecie gdzie można pogadać konkretnie, a nie o pierdołach … Wszystkie fora się sypią … Gdzie tam grupy na FB … Tam nie dowiem się tego co tutaj. A przynajmniej się nie dowiedziałam. Ucieka to coś, brak jakichkolwiek reguł, jacyś Janusze i Grażynki … konkretów brak :confused: Sorry że odkopuję temat. Ale przeraziła mnie ta wizja … :frowning: Stara, stała bywalczyni tego forum. :slight_smile:

2 polubienia

Jeszcze raz ponowie to pytanie.
Postawcie sie w roli właścicieli WP.
Potrzebni im jesteście? Wyglada ze nie bardzo.Reklam tu nie ma. Więc i kasy z wejść.
Na Portalu to czy jesteście zarejestrowani czy nie, jest mało wazne. Ma być iles tam wejść to i kasa z reklam poleci. Z tego zyją.
P.S.
Cytat to mój tekst sprzed roku. Pomyliłem sie? :rofl: