Darmowe na stacjonarne....?

nazwy tych krajów podane zostały po angielsku, więc koleś musiał je po prostu skopiować ze strony tego komunikatora. Google znalazły tylko tą ( http://www.liewcf.com/blog/archives/200 … one-calls/ ) stronę z tymi samymi krajami, ale po wstępnym przeczytaniu nie wydaje mi się, żeby za pomocą tego programiku można było dzwonić za darmo.

Zamieścił na aukcji moje pytanie (mimo iż nie pytał o zgodę), ale kit z tym:

" pyt.: Czy owe “darmowe rozmowy” polegają na korzystaniu z programów przez które można rozmawiać za darmo przez 1 minutę lub z takich które dają jakąś niewielką kwotę w promocji do wykorzystania?"

odp.: nie dotyczy to tych programów, można rozmawiać dowoli ile się chce za darmo.

Aż mi się nie chce wierzyć, że to może być za darmo :?

Złączono Posta : 28.03.2006 (Wto) 15:27

Na stronie podanej przez klpo942 pisze, że darmowe rozmowy są przez 1 minutę, więc to chyba nie to.

hmmm… ale on w opisie tej aukcji wyraznie napisal ze jest to instrukcja jak dzwonic za darmo przez SKYPE!!

noi pozostaje pytanie… czy takie cos jak gadanie za darmo z programu ktory oferuje to za odpłatnością jest legalne ??

Jak byś się wczytał głębiej to byś dostrzegł że :

Instrukcja nie DOTYCZY skype oraz innych polskich dostawców usług rozmów telefonicznych.

Dokładnie. Ja to wczoraj kupiłem za 21zł i to naprawde działa. Nie ma limitów/ograniczen itp. Działa to na podobnych zasadach co Skype,Tele Gadu ale jest to całkiem inny program Angielskiej sieci […]

Witheld a podaj nazwe :stuck_out_tongue:

Aukcje zostały pousuwame przez pracowników Allegro.

Jeden z komentarzy osób, które kupiły te “darmowe rozmowy”

Złączono Posta : 30.03.2006 (Czw) 16:25

Teraz pytanie ile trzeba zapłacić za tą rejestracje:/

Zapytałem sie jednego z kupujących i podał mi on nazwe tego programu.Dzwonienie jest za darmo także do Polski (1minuta).Nie ma żadnych opłat.Po 1minucie trzeba się rozłączyć i połączyćponownie.

No to totalne oszustwo. Nie wiem czemu ludzie są tak głupi i mu pozytywy wystawiają :?

Jakie oszustwo ? Przecież można za darmo dzwonić :roll:

Takie oszustwo:

Cytat z aukcji:

Płacisz 10 Euro i dzwonisz całkowicie za darmo przez 60dni. Po tym czasie blokują rozmowy i musisz doładować kolejne 10 Euro i dalej dzwonisz przez 60 dni. Nie masz limitów tzn. mozesz dzwonic ciągle aż przez 60dni.

Czyli już wiadomo że ten koleś to oszust.

Dlaczego tak uważasz :idea:

Moim zdaniem warto było wydać 20zł i mieć taki Program.

Napewno korzystają z tego Firmy, które wykonują dużo ilość połączeń. Ja zasiliłem już te 10 Euro i dzwoni z tego Moja cała rodzina :!:

Jak dlamnie to opłacalne w stosunku do planów TP

To albo płacisz, albo dzwonisz całkowicie za darmo :stuck_out_tongue:

Tak uważam, bo w aukcji pisał, że jest to całkowicie darmowe i powinieneś mu za to nega wystawić. Potem inni się na to nabierają.

Za Darmo to nic nie można :mrgreen:

Reasumując Twoje posty są OT w tym wątku :stuck_out_tongue:

Nie kapuje czemu ludzie boją się wystawić nega takim palantom. Jeśli się boicie odwetowego nega to allegro nie jest dla was. Wtedy cały system komentarzy jest bez sensu. Koleś oszukuje (nawet allegro usuwa jego akcje pt.: “Darmowe rozmowy na stacjonarne”), a ma same komentarze typu “Wszystko OK, polecam”.

Nie bójcie się wystawiać negatywów!

I pewnie daje instalke tego progsa, sam go uzywam i nie zauwazylem ograniczen.