Darmowe na stacjonarne....?

Napewno nie,ten program nie dzwoni do Polski za free :lol:

Dokładnie TAK

A co mi szkodzi podam Wam nazwe tego programu :

InternetCalls - dzwoni także do Polski.

I napewno trzeba zapłacić za rejestrację/kredyty :stuck_out_tongue:

To już lepszy był program Wengo , w którym dostawało sie 1 € do wygadania. Starczało to na około 30 minut rozmów czyli nie mało :slight_smile:

Rafi Jesteś boski - PROGRAM DZIAŁA :slight_smile: i to całkowicie za Free ( Jak sama nazwa wskazuje ).

A spróbuj pogadać dłużej niż przez 1 minutę :slight_smile:

Dokładnie, cały haczyk na tym polega. Można dzwonić za Free ale tylko przez jedną minutę. To ja mam lepszy program dzięki któremu mozemy dzwonic przez 100minut do Niemiec ( tylko Niemcy, numery stacjonarne) Kiedy wykorzystany 100 minut. powtarzamy rejestracje na nowo i dalej 100 :slight_smile:

Chyba najlepiej założyć sobie SkypeOut czy coś podobnego i skończyć kombinować :slight_smile: Zawsze to lepiej płacić pare groszy za minutę na rzecz Skype’a niż pchać pieniądze Tespsie.

Zna ktoś jeszcze tego typu Programy ? :wink:

Znalazłem jeszcze coś takiego:

http://www.sparvoip.de/de/index.html

Sprawdziłeś czy działa to :stuck_out_tongue:

nie :stuck_out_tongue:

Witheld podaj nazwe tego programiku przez ktory rozmawiac mozna 100 minut

Ja korzystam ze SkypeOut :jakośc połączenia idealna, niska cena a kody mozna kupic nawet na allegro po 2 zł ok. 53 minuty rozmowy

Jetses geniuszem !!

TO DZIALA :lol:

Mozna dzwonic caly czas ale tylko przez 1 minute :smiley:

A nie lepiej korzystać z skype?? Tym bardziej, że teraz wprowadzili możliwość doładowania konta smsem

A jeśli ktoś bardzo żadko dzwoni z kompa?

Jeśli ktoś chce to niech sie męczy na darmowych odpowiednikach:]

Znacie jakis na telefon komorkowy ? bez ograniczen/lub ograniczenia czasu jednej rozmowy :wink:

Jest problem, bo w tym internetcalls mozna wykonac tylko 5 polaczen 1 minutowych, potem nie mozna juz dzwonic, chyba ze sie ponownie zarejestruje. Podajcie mi gdzie moge kupic smsem doladowanie do skypa plz