Darmowy transfer nocny

Czy jakaś sieć w swojej ofercie na kartę, ma noce bez limitu?
Kiedyś korzystałem z takiej opcji w Play, teraz jednak przeszukując ich stronę, jest taka pozycja w ofercie na kartę, jednak po kliknięciu na nią przenosi na stronę główną, inaczej niż w abonamentowej, więc chyba tej usługi w ofercie na kartę już nie ma:(

Najszybciej dowiesz się na komórkomacie a nie tu.

Dalej nie doszedłem, która sieć ma tę ofertę.

Żadna. Pogódź się z tym.

1 polubienie

Bez limitu w nocy już raczej nie ma, ale np. Plush ma 200 GB za 10 zl albo możesz wziąć abo w Next Mobile czy lajt mobile, dają 300 GB za jakieś 4 dychy.

Komorkomat to często ma stare dane, sprawdź jakaoferta.pl

Co prawda kolega pytał o kartę…
https://duckduckgo.com/?q=100+%2B+200+gb+nocą&atb=v229-1zh&t=ddg_android&ia=web

Z tych abo można zrezygnować dość szybko (umowy na czas nieokreślony), więc można brać;)

Klucz mobile daje na kartę 100 GB w dzień i 200 GB w nocy za 50 zł.
Haczyk jest taki, że nie można sprawdzić, ile GB zostało a po przekroczeniu 100 GB dziennego, automatycznie wyłączny jest także nocny (sprytnie wykombinowali, ponieważ w innych taryfach dają chociaż sms - a przed końcem limitu).
Play ma nadal na kartę “noce bez limitu” - jednak tylko do 100 GB i można mieć włączone tylko nocki, nie można wówczas włączyć miesiąca bez limitu (100 GB) o czym informują dopiero jak już się włączy pakiet…tak to sobie wykombinowali.

W sumie, to teraz jest promocja. Kupujesz starter i masz 100gb “na start do końca roku”.

I w ten sposób możesz zostać szczęśliwym posiadaczem wieeelu sim’ek :wink:

@cyngiel_1 ta oferta w Next Mobile, lajt mobile, Premium Mobile, Otvarta i co tam jeszcze wygląda tak samo wszędzie. Wszyscy kupują od Plusa ten sam pakiet :slight_smile: mają tylko inne ceny, z czego najtaniej wychodził właśnie Next.

Ale Klucz chyba tylko na kartę jest z nich wszystkich:)

To dobra opcja. Ostatnio dawali na miesiąc tylko.

@ ituitu
Pewnie podczas odbierania następnego bonusu zarejestrowanej karty na to samo nazwisko wyskoczy, że już skorzystałeś z promocji…jak znam życie.

A urządzenie nie oferuje zliczania transferu w danym okresie?

Zgadza się :slightly_smiling_face:

@cyngiel_1
Poczekaj, za kilka godzin kupię starter i napiszę czy udało się skorzystać z promocji.

Latem była promocja 100+100 (na mc + do końca września: YT, fejs…) i nie robili problemów.

PS.
Play idzie pod młotek. Wydaje mi się, że idą na “rekord”, żeby pochwalić się przyszłemu nabywcy i podbić cenę.

100 GB - pakiet aktywny.

PS.
Po aktywacji startera zmieniłem ofertę na “odNowa” i zakupiłem za środki z konta głównego pakiet “1 GB” (droogoo!).

To taki sposób na wykorzystanie 5zl bez dodatkowego zasilania konta (przy przejściu na ofertę RwK), a jednocześnie uzyskaniu podobnego efektu ważności konta. W ten sposób postępowałem z promocjami na lato (100+100gb) i sprawdziło się.

ALE, zanim wykonałem powyższy schemat wykorzystywałem GB już dostępne na starterze - przeważnie 6gb.
Dzisiaj złożyłem obietnicę Społeczności :wink:, że sprawdzę promocję, więc 6gb przepadło przy zmianie oferty.
Mogę tylko się pocieszyć, że aktywowałem pakiet i teraz mogą zmienić regulamin - mam nabyte prawa :smile::wink:
, a swego czasu doświadczyłem tej przyjemności (dawno temu, gdy nie było obowiązku rejestracji).

Chodziło mi oto, czy teraz jak zarejestrujesz kolejno na przykład jeszcze pięć kart na to samo nazwisko, to na każdej z nich dadzą ten bonus?
W Play nie ma ograniczenia co do ilości rejestrowanych kart…więc, można byłoby tak zarejestrować z dziesięć kart i mieć 1 TB za darmo? (50 zł koszt samych kart).
Z tego co piszą
" Inaczej jest w Play, gdzie nie ma ograniczeń co do ilości rejestrowanych przez jedną osobę kart, ale bonus za rejestrację przysługuje maksymalnie do 10 kart SIM" - to wygląda na to, że to 1 TB chyba wejdzie przy rejestracji na jedno nazwisko…umm, trzeba chyba kupić ze trzy na próbę…

@cyngiel_1
Wydaje mi się, że tak. W regulaminie nie znalazłem ograniczeń.

Swego czasu (inna/stara promocja), w regulaminie stało ograniczenie do 10 kart SIM/osoba, a kilka dni później zmienili na 3 SIM/osoba.
Inaczej mówiąc, to o co pytasz " w praniu wyjdzie".

PS.
W letniej promocji zarejestrowałem 3 NR i bez problemów aktywowałem bonusy. Wczoraj następną kartę z promocją “100gb do końca r.”. Czy w następnym NR otrzymam bonus to się okaże. Napisałem przez ostrożność (“znając życie”) o tym, czego doświadczyłem.

@cyngiel_1
/usunąłem komentarz/

" w Play, gdzie nie ma ograniczeń co do ilości rejestrowanych przez jedną osobę kart"

A to ciekawe, wydawało mi się, że jest inaczej,
(skorygowałem poprzednią odpowiedź)