Defragmentacja

Tylko co będzie jak zaczniemy defragmentować kosmos?

Właśnie Waterproof , sam się dziwie,że tak pytasz??:shock: :smiley: , z jednym dodatkiem, nie jest do xp zoptymalizowany , nie chcesz przyjąć tego do wiadomości, ale co ja na to poradze ?? . Z tym poziomem jest tak , jak z apetytem i jedzeniem. Wiem , że nie będziesz dalej ciągnąć tego wątku , bo jesteś domyślna…mam racje ? :wink: :wink: :D. A jeśli nie :shock: to i tak nic nie szkodzi , ujdzie :shock: :slight_smile:

ale jesli temat jest jak najbardziej wporzadku to czemu z powodu paru dopiskow do postow wywalac go do na luzie.

chyba az takiego zawalu tematow na problemach nie macie wiec takie praktyki moim zdaniem sa jaknajbardziej zbedne.

Dobrze ze przynajmniej macie troszke samokrytyki i niewywaliliscie postów z prosba o “LUZ” :stuck_out_tongue:

A tak dobrze temat sie krecil az chyba za dobrze a pozatym niezostal zakonczony i ciagle jest aktualny !!

Prosba do moderatorów (choc jak znam zycie to h…a wskuram) o przywrócenie tematu na Problemy !!

Teraz przynajmniej wiem ze próbowalem ale niektórych rzeczy sie nieprzeskoczy :frowning: i taki koniec historii :frowning:

Przegrać to nie znaczy nie mieć racji. Lord Hailsham.

Co do tego mam kilka wątpliwośći… :slight_smile: :slight_smile:

nie ma rzeczy doskonalych

Zawsze sie mozna do czegos przyczepic -> pyt. Czy warto :roll:

Zbyt krotko tu jesteś, byś znał wiele zdarzeń i zwyczajów,co

jednak nie uprawnia do publicznego podważania mojej decyzji.

Powinieneś znać drogę regulaminową ( zwracasz się na PW do Moderatora ).

Twoja " kulturalna inaczej" odzywka dyskwalifikuje Cię zupełnie

Wyjaśniłem to wystarczająco wcześniej - wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.

A ten dział jest najwłaściwszym miejscem, bo postów stricte tematycznych nie ma wiele - chyba, chcecie inaczej,

ale wtedy zostanie okrojony.

Zresztą przeczytaj uważniej posty innych Userów i myśl.

A ja nie defragmentuję w ogóle :stuck_out_tongue:

…bo mam Linuksa :stuck_out_tongue: :smiley:

uprawnia :stuck_out_tongue: wolnosc slowa !!

Daruj sobie - napisałem - myśl, byś zastanowił się na całością

topicu i celowością tej zmiany, a nie prezentował zacietrzewienia

i nieuzasadnionej wrogości.

Jeżeli to lubisz - pomyliłeś adres.

Przypomniałem Ci też regulaminową drogę załatwiania wątpliwych

spraw - wzrost nie ma tu nic do rzeczy.

A przeczytałeś cały post ze zrozumieniem, bo w całośći

to trochę inaczej wygląda.

Jeżeli mnie źle zrozumiałeś, nie moja wina - ale przepraszam

Draco27 - proszę Cię przyhamuj deko…! :evil:

Jak słusznie Asterisk stwierdził - jesteś tu za krótko, by wprowadzać własne zwyczaje. :evil:

Wypada najpierw zorientować się w specyfice i zwyczajach Forum… a dopiero potem dyktować zasady… Ewentualnie… bo czasami, nawet staż do tego nie uprawnia! :evil:

Najlepiej dla tej themy będzie, gdy zostanie zamknięta! :evil:

Z reguły to dopiero po moim wpisie zamyka się topiki, a ponieważ pora późna nawet jak na Wo to ją wyręczę i położę topic(spać) :wink:

Twój post nie ma tu nic do rzeczy :slight_smile:

Przyczyną jest zachowanie Autora topicu :frowning: .

Ponieważ, z racji przebiegu duskusji, nie spełnia

on wymogów bytu w dziale technicznym, a lokalizacja

w dziale Na Luzie jest dla Draco27 powodem frustracji

i nieregulaminowych reakcji, do czasu uzyskania

wyjaśnień na PW - temat zostaje czasowo zamknięty.

przepraszam, że się wtrącam, ale jak widać jest otwarty

a do defragmentacji partycji NTFS używajcie jedynie Diskeepera (teraz wersja 9), nawet brak podpisów Microsoftu nie oznacza, że jest słabym programem, a może nawet jest odwrotnie :roll:

Ponieważ Autor, w dwustronnej korespondencji na PW,

pokazał klasę :slight_smile: - blokada zostaje zdjęta :slight_smile:

Może dać jako przyklejone,to przynajmniej będziemy wiedzieć jak się z Wami dogadywać(taki forumowy wzorzec z Sevres)

Taki wzorzec jest już od dawna znany i funkcjonuje jako ogólna zasada grzeczności i dobrego wychowania.

Wystarczy tylko znać i używać takich wyrażeń, jak przepraszam , proszę , dziękuję w różnych konfiguracjach (np. czy mógłbyś , czy mógłbym prosić itp.).

Od używania tych słów jeszcze nikomu korona z głowy nie spadła, ani nie przyniosło to nikomu ujmy (chyba, że ma tak rozbuchane ego, że nie mieści mu się w głowie kogoś o coś poprosić czy przeprosić).

Jeśli do tego będziesz pisał z sensem i odpowiednio (czytaj logicznie) udowodnisz, że masz rację, to z każdym się dogadasz.

Oto i tak upragniony przez ciebie wzorzec. :slight_smile:

Witam,

święte słowa, Magik , święte słowa. Do przyklejonych (bardzo bym prosił :wink: ). :slight_smile:

No to wyjasnione :smiley:

Co prawda Magik już coś napisał, ale podam Ci prosty przykład:

Jeżeli stwierdzę nieregulaminowy podpis, to

zazwyczaj mój post na PW zawiera słowa :

  • Witam!

  • Bardzo proszę o jego zmianę

lub

  • Proszę to zmienić

Nie sądzisz, że to zupełnie inaczej ustawia dyskusję ?

Proste - prawda ?

I o czym tu dyskutować