Dialnet Masters kilka pytań

No to pewnie nie dało się zrobić tylko na naszych cudownych szkolnych komputerach :slight_smile:

A ile pkt dokładnie mieliście ? Bo mam nadzieję że nie jesteśmy najgorsi :wink:

No wstyd się przyznać, ale może to nie tak mało względem innych… Ok przyznaje się mieliśmy 16 pkt.

Może wchodziliście z Internet Explorera - my wchodziliśmy z Firefoksa.

Wrzucało się screena na dysk ogólny i inni szukali. Może wrzucę w tygodniu jeśli nikt tego nie wykasował z serwera.

Czy wy też mieliście taki sam problem z otwarciem strony z testem?

Ja miałem 24pkt.

Misiek93 ma angielskiej wikipedi była odpowiedź na to:) czasem warto na obco języcznych poszukać. Ja padłem na tym opuźnieniu trzeba było podać w bitach a nie znaliśmy wzoru i nie umieliśmy znaleść w ns znaliśmy ale nie umieliśmy na bity przerobić

Mam pytanie jak poszedł konkurs I etap??? Trudne pytania??? Ile mieliście punktów?

Sądząc po wypowiedziach internautów z tamtego roku dużo pytań było odnośnie przewodów (światłowody,kable utp) i układu OSI. My dopiero jutro o 11.00 zaczynamy (gimnazjum) ;). Trzymajcie za nas kciuki ;d

Jak napiszesz to napisz jak poszło… z którego okręgu piszesz??

Z okręgu 8, województwo lubelskie + świętokrzyskie

Ja z mazowieckiego… i jutro piszę. Mam nadzieję że przejdę do następnego etapu. Życzę wszystkim mastersom powodzenia! !!

Ogólnie pytania wydawały się proste. Tylko jak zobaczyłem wynik to się nieźle zdziwiłem. Nie wiem, ale mój team na pewno nie zrobił tyle błędów i mam nadzieję, że to wina ich systemu i przy ogłaszaniu wyników zostanie nam przyznany “prawdziwy” wynik. Dziwny zbieg sytuacji, bo rozwiązywaliśmy wcześniej 2 razy testy próbne i 2 razy nam wyszedł taki sam wynik jak i dzisiaj. A innym jak poszło?

Ile miałeś konkretnie punktów. U mnie w szkole jeden team miał 16/30 a drugi 18/30. Ja jutro piszę weź rzuć przykładowe pytania na pw z testu. I tk dla ciebie nie jestem w tym etapie konkurencją. Dopiero w finale wrazie czego:). Mam nadzieje na wynik powyżej 20 pkt:)

Okręg 5, miasto siedlce :slight_smile: Udało nam się zebrać 21 punktów. Pytania w miare łatwe, np sprawdź ip naszej klasy :slight_smile:

Jakie jeszcze pytania były??

Były błędy w pytaniach… np. powtarzające się słowa, ale także i poważne błędy, np. podaj jakieś właściwości itd sieci klient-serwer (peer-to-peer)(…)…i o co tu ma chodzić? (;

I widocznie pytania były różne…więc to ‘trochę’ wypacza wyniki (np. u nas nie było pyt. dot. IP naszej-klasy…)

Każda drużyna dostaje pytania wylosowane z pewnej puli.

Rok temu udało się dotrwać do Wielkiego Finału, zobaczymy jak pójdzie w tym roku, trzeba przyznać że cześć pytań jest banalnych, ale zdarzają się pytania z kosmosu :smiley:

dudek19921993 ,

OT --> Kosz

Z jakiej grupy wiekowej jesteś??? Gimnazjum czy liceum?? Jakie miałeś pytania tak bardziej szczegułowo…

Akurat pytanie o IP naszej-klasy było najprostsze :slight_smile: Wystarczyło wejść do cmd i wpisać “ping naszaklasa.pl”.

My mieliśmy 17 pkt - grupa wiekowa gimnazjalna, okręg łódzki.

Ponawiam prośbę o konkretne pytania…:slight_smile: