Dialnet Masters kilka pytań

Mój team miał 15 pkt - też w gimnazjum.

Wydawało mi się że niby będzie 20+ punktów a tu tylko tyle. No trudno w następny roku może lepiej będzie :wink:

Pytania były u mnie zazwyczaj związane z ftp i tcp/ip

//edit

mieliście może jakieś problemy z zalogowaniem się na www.dialnetmasters.wroc.pl bo u nas nie dało się zalogować i przesunięto nam termin o 1 dzień

My mieliśmy problem z zalogowaniem się do próbnych i też o 1 dzień był przesunięty.

Moja drużyna miała 22,5 pkt. Gimnazjum - Okręg Mazowiecki Południowy.

Moja drużyna miała 17 pkt, pisaliśmy dzisiaj.

Jeśli chodzi o konkretne pytania to mam parę:

W jaki sposób są idendyfikowane usługi sieciowe (aplikacje) na urządzeniach końcowych komunikujących się w sieciach IP?

Usługi multimedialne w sieciach komputerowych wymagają odpowiedniej jakości dla transferu danych, które definiowana jest w postaci:

parametrów QoS

parametrow sterujących UDP

metryk dla klas rutowania

dokumentow RFC

Nasz team PA_SA_KO_P też pisał dziś, zdobyliśmy 24/30 punktów, uznaję ten wynik za dobry :wink:

W zeszłym roku dotarliśmy do półfinałów ogólnopolskich (tam zawaliliśmy w banalnej sprawie - kolega nie podpisał jednej kopery :smiley: ) ale muszę powiedzieć że poziom pytań znacząco się podniósł moim zdaniem. Organizatorzy zdali sobie sprawę z tego, że pytania muszą być trudniejsze przy prawie 4000 drużyn… Piszącym życzę powodzenia, spotkamy się w Wielkim Finale :stuck_out_tongue:

Czy o przejściu do półfinałów decyduje liczba punktów I etap + II etap + dodatkowe, czy tylko II etap + dodatkowe?

Tylko etap 2 + dodatkowe, ale najpierw trzeba mieć trochę z etapu 1 żeby wejść do 2 :wink:

Orientuje się może ktoś z was o której w piątek jest ogłoszenie wyników i jak myślicie ile pkt powinno wystarczyć aby przejść dalej? W moim przypadku z okręgu 8.

Rok temu wyniki publikowane były zawsze popołudniami między 17-20

My mieliśmy (strona wcale się nie ładowała) ale sobie poradziliśmy. Trzeba było wejść przez IP.

oglądałem pytania z gimnazjum to banalne były. bez internetu spokojnie dało się odpowiedziać na wszystko. Ja w ponadgimnazjalnej jestem bo hadrcore maksymalny. Ale 26/30 to dobry wynik jaki osiągneliśmy. Ja ze śląskiego jestem.

I Etap - 26/30 - liceum, pytania podobne jak w zeszłym roku, a nawet łatwiejsze. Rok temu w finale 9 miejsce było, a teraz zobaczymy czy uda się dojść ^^

zazdroszcze wam szkoły ja pisałem tylko z jedną osobą bo reszta nie przyszła…

U mnie to wyglądało tak że tylko ja z kolegą głowiliśmy się nad testem a pozostałe 2 osoby to prawie nic nie robiły.

A ja myślę że jakiś błąd w systemie bo mi się wydaje że powyżej 20 napisałem na bank a mi wyświetlił wynik 14,5 pkt…:frowning: Czy w zeszłym roku był wgląd w swoją pracę???

nie. Pytania w dialnecie są na tyle głupio poukładane że myślisz że masz dużo a wychodzi ci dziadostwo. Ja bym się nie łudził na twoim miejscu na jakiś błąd systemu. Raczej brak szczęścia albo wiedzy. Ale z tą grą to ostro pojechali. Ktoś się już za to bierze? bo my zero pomysłów…

Ktoś wie co to ma być za gra? Jakoś nie wyobrażam sobie gry reklamującej firmę telekomunikacyjną. Musi być powiązanie z tą firmą, czy starczy tylko wkleić gdzieś ich logo?

musi być związana:) masz słabą wyobraźnie. Gra musi we flashu być to podstawa. I w 8’semce i as2.0 trochę bez sensu. Mogli dać przynajmniej as3

Chyba rzeczywiście mam słabą wyobraźnię…

Podsunie ktoś mi jakiś pomysł? :wink: A tak w ogóle to do kiedy można przesłać tą grę?

No właśnie, nie ma ani słowa co do terminu.

chyba do 8 kwietnia. Także czasu mało. Kto ci podsunie pomysł jak sam może go wykożystać i mieć jednego przeciwnika mniej:P