Dimatheus w roli eksperta, fajny tekst o leasingach

Polecam wszystkim publikację @Dimatheus na temat leasingowania sprzętu IT - zaczęliśmy cykl we współpracy z Intelem, Microsoftem i x-komem, gdzie pierwsze publikacje wprowadzające do tematu są autorstwa eksperta z naszej społeczności :slight_smile:

@Dimatheus napisał tekst, który jest pełną profeską - nasi partnerzy nie poprawili w nim nawet jednego wyrazu, pełen szacun i gratulacje!

3 polubienia

Serdeczne gratulacje dla kolegi Dimatheusa!

2 polubienia

Hej,

Dzięki wielkie. Aż nie myślałem, że może powstać z tego tak dobry tekst. Mam nadzieję, że druga część będzie równie dobra.

@tomekb, @zbigg47 - Dzięki za słowa uznania. W sumie to debiut w artykułach o tematyce ekonomiczno-finansowej.

Pozdrawiam,
Dimatheus

4 polubienia

Dobro robota synek :slight_smile: gratulacje
nie żebym sie czepioł ale cekom na dalsze publikacje :slight_smile:
pozdrowionka krajanie :slight_smile:

1 polubienie

Udany. Tak trzymaj :slight_smile:

1 polubienie

Gratulacje, ciekawy tekst - taki, że nawet ja chyba zrozumiałem :slight_smile:

1 polubienie

Jakby poprawiali, to byłby to artykuł sponsorowany a @Dimatheus wyszedłby na opłacanego redaktora. Więc to chyba dobrze że nic nie dodawali od siebie ?

Partnerzy zapewne nie posiadają takiej wiedzy lub praktyki jak @Dimatheus w zakresie leasingu stąd brak korekt. Sam tekst napisany prostym i przystępnym językiem - dobra robota.

Hej,

Dzięki. No jedna na pewno jeszcze będzie. :slight_smile:

Dzięki - no nie spodziewałem się takiego komplementu spod Twojej klawiatury. Miło! :blush:

Cieszy mnie to!

No na taką interpretację bym nie wpadł. Ale strasznie mi się podoba!

Dzięki!

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jeszcze jakby wyłączono przekierowania przez gemius:

##[href*=".hit.gemius.pl"]

i nagle żaden link praktycznie się nie ostał.

Zupełnie nie moja tematyka (ekonomia), ale skoro to Twój tekst @Dimatheus, to przeczytam. :slight_smile:
Niestety dopiero w domu, bo w pracy mam blokowane całe dobreprogramy. Na szczęście forum nie.

image

1 polubienie

Pomimo, że to reklama, to tekst bardzo fajny, bo nawet mi “coś, niecoś” wyjaśnił. Może mniej, niż bardziej, ale to tylko dlatego, że to kompletnie nie jest moja działka i niezbyt mnie to interesuje.
Ale dla kogoś zainteresowanego - naprawdę ładnie wytłumaczone!


PS.
Nie wiem czy na pewno był wnikliwie przeczytany przez “partnerów”, bo są małe literówki (jak np. “mozliwy”), czasem brak jest przecinka, czasem jest ich za dużo, ale to są drobnostki niemerytoryczne, nie wpływające na dobrą ocenę! :slight_smile:
I tak jest lepiej, niż w większości artykułów na DP! :laughing:

1 polubienie

Hej,

Dzięki! :slight_smile:

Bo to tak mniej więcej działa, że im dłużej się czyta wpis, tym mniej błędów się zauważa. Ja, jak już finalną wersję przeczytałem i nie znajdowałem żadnych błędów, dałem do sprawdzenia małżonce. Wyłapała 3 czy 4 błędy jeszcze - literówki oczywiście. I już myślałem, że wszystkich się pozbyłem, a tutaj takie coś… :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Świetny wpis. Moje gratulacje :slight_smile:. Będą inni eksperci?

1 polubienie

Trzeba było wrzucić w jakiś Word lub LO/AO Writer.

I olać poprawianie interpunkcji jaką zaproponuje.

1 polubienie

Ciekawy art., idzie do ulubionych, brawo @Dimatheus

1 polubienie

@Dimatheus Jak ty mnie zaimponiłeś :smiley:
Poważnie, artykuł pierwsza klasa, u mnie też ląduje w ulubionych.

1 polubienie

Hej,

@przemor25, @djfoxer, @Pangrys - Wielkie dzięki za słowa uznania. :slight_smile:

To już Tomka trzeba pytać.

Początkowo tak właśnie powstawał - później przeniesiony do HackMD, błędy podkreślał, więc miałem nadzieję, że wszystkie są usunięte…

:slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

I trochę się rozjaśniło w głowie. Gratuluję sukcesu :slight_smile:

1 polubienie

Opublikowaliśmy właśnie drugą część, polecam: