Dla kupujacych platforme AMD

zwroccie uwage na multipler procesora, bo to wplywa na memory bus, ktory nie zawsze chodzi na 800Mhz (w przypadku pamieci pc800). wiecej na ten temat http://www.hardwaresecrets.com/article/328

ja kupilem AMD 4000+ X2 (multipler 10,5) i pamiec pc800 i wychodzi, wg w/w strony , ze na pamieci mi pracuja tylko na 700Mhz anie 800Mhz. pozdrawiam.

amd są do niczego, spalają się a do tego mają słabe nóżki

Powiedziało dziecko neo… na ppc po takich dennych postach był by ban i spokój ze ‘‘znafcą’’.

Ja się ma kolegów mądrych inaczej depczących proce, i nowa grafika jest ważniejsza od zasilacza to są efekty.

To było trzeba poczytać co się kupuje, podkręć i po problemie mi z 600 pamięci aktualnie chodzą na 696 Mhz

moj post jest w ramach informacji a nie do krytykowania co sie kupuje.

A Socket 775 pod Intela ma dobrą podstawkę którą można uszkodzić przy nie ostrożnym zakładaniu procka, procki Intela też spalić można przy dziadowym zasilaczu którym jest Tracer.

Idąc tym tropem to Intel i AMD są do niczego.

w 99% wina spalenia jest niedoswiadczony uzytkownik.

Co do twoje wypowiedzi :x :x

A pentium ma za dużą temperaturę i za mała wydajność :frowning: Fakt ci z adm piszą to co sie nie sprawdza w rzeczywistości

pójdź wstecz 2,3 lata gdzie intele były do kichy i to im się łamały nóżki

pewnie masz 12 wiec tego nie pamiętasz :? a teraz wyszedł intel cd i wszyscy

mówią że lepszy intel,a ja mam przeczucie ze AMD nadal ma asa w rękawie :stuck_out_tongue:

Jasne że mają słabe nóżki :stuck_out_tongue: Jak nadepnąłeś na proca http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=164721 to sie nie dziwie że są słabe :smiley:

ja jestem zwolennikiem Intela ale coś czuje że AMD może wszystkich zaskoczyć :slight_smile:

co nie zmienia mojego zdania - wole Intela xD

Dziecko neo

Szkoda, że tutaj nie dają bana za takie głupoty.

jej wrócił nasz guru sprzętu i w ogóle PC, zbawca wyraził opinie jakoby AMD robiło słabe procki wszyscy więc wyrzućmy je w cholerę…

A na poważnie kiedy wreszcie moderator wyrzuci tego kompletnego ignoranta i sprzętowego analfabetę, któremu się wydaje że wie wszystko na temat sprzętu i wyraża publicznie swoje zdanie mimo że parę dni temu miał kolejny problem: nie potrafił odróżnić od siebie portów PCI, PCI-E i AGP. Skąd tacy ludzie się biorą?

Proponuję by się skrzyknąć i wystosować list z podpisem zbiorowym do administratora by za takie wypisywanie bzdur był właśnie ban jak słusznie się wyraziliście. Przecież tacy ludzie są niebezpiecznie wejdzie taki “znafca” na temat coś napisze jakiś mniej doświadczony(chociaż i tak penie dysponujący większą wiedzą) kolega/koleżanka zrobi według tej “porady” i buch po komputerze. Czy ktoś jest za?

jest w tym troche prawdy :lol:

bez przesadyzmu :stuck_out_tongue: dać mu zakaz pisania na jakiś czas niech sobie poczyta i coś zrozumie … a nie odrazu bana :lol:

ahh te dzieci neo… takich to banować… ile Ty masz lat?? dostałeś net w prezencie??

haker95 w kilku tematach pokazałeś, że nie masz pojęcia o czym mówisz… nie będę kolejny raz pisał o historii rywalizacji między AMD i intelem zanim wszyło C2D…

jak nam nie wierzysz to chociaż jego posłuchaj, zawsze to doświadczony informatyk…

haker95 jak nie wiesz to się nie odzywaj, kup sobie Core 2 extreme x6800 quad core i nadepnij - zobaczymy czy wspaniały Intel wytrzyma…

problem w tym że niema nóżek :lol:

i może stwierdzić że lepszy bo nic się nie pognie :smiley:

jest w tym trochę prawdy z tym że tak może się stać. Dla poprawy nastroju proponuje przejrzeć wszystkie jego posty ubaw po pachy…

wątpię czy konstrukcja wytrzyma nacisk ok 50kg…

jeśli tyle waży, i postawi na betonie czy płytkach to, zmiażdży proca, niewątpę :smiley:

a jak położy na dywenie to moży być trudniej…

:lol:

dywan, nie dywan to nie gąbka 50cm… tam poszły nóżki - zdjął szybko nogę, tutaj od razu pójdzie konstrukcja…

popieram :]

Nie wiem czy wszystkim odbilo? babrzecie nie na temat!! A moderatorzy co robia??