DLA WSZYSTKICH KTÓRZY SUKAJĄ STEROWNIKÓW DO KARTY FX5200(wV)

Oto nazwa sterowników do karty GF FX5200 (96.85_forceware_winvista_x86_international_whql) pod Windowsa Viste oczywiście:D Żeby już nikt nie szukał:)

przecież z oficjalnej strony można pobrać :wink: i tam się nie podaje nazwy :slight_smile:

dodaj jeszcze że to są pod viste 32 Bit.

Blah… Te sterowniki były dostępne na stronie nVidii już 5 stycznia :). Teraz ten “kreator wyszukiwania sterowników” oferuje którąś tam stabilną wersję 100.x, które z kolei FX5200 nie obsługują więc tych 96.85 trzeba pewnie szukać w archived czy jakoś tak.

A poza tym… co z tego, że są te 96.85. Są ale strasznie biedne. Brak obsługi OpenGL, brak obsługi pulpitów wirtualnych, kiepska obsługa tv-out… Równie dobrze można używać tych dostarczanych z systemem.

Przecież to widać, że są 32bit :slight_smile:

CZYTAĆ UWAŻNIE

Pozdrawiam

Żadnej obsługi TV-Out’a bo nie zmianisz systemu na Pal. I tak nawiasem to kiszka nie z tej ziemi bo system ma już prawie miesiąc od oficjalnego wydania a z kart GF sierii FX5xxx nie obslużysz out’a dla TV. :twisted: :twisted: :twisted:

serdeczne dzieki! szukalem tego tyle czasu i nikt nie mogl mi pomoc.

pozdro :slight_smile:

A co one zmieniły w porónaniu z tymi od Visty?

no wlasnie chyba nic, myslalem ze to cos czego szukalem :slight_smile:

Nie rozumiem wypowiedzi użytkownika goomish…Jak to nie opsługują OpenGl??Przecierz np:Gra Call of Duty musi mieć dostarczony sterownik openGl.Próbowałem uruchomić na sterownikach z Visty,lecz nie poszło…Więc wniosek wyciągnijcie sami… :stuck_out_tongue:

Poczytaj sobie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=137123

Gdyby moja 5600 obsługiwała tak jak na XP, w zupełności by mi starczyła.