Dlaczego gry muszą być tak często aktualizowane?

Mam na komputerze taką jedną grę symulatora autobusu, no i tam był dziwny problem z przyciskiem mapa, bo nie można było żeby mieć inną trasę przycisk nie reagował i dali jakąś wielką aktualizacje ileś GB, w ogóle tej gry nie zagrałem tak jakby z innej trasy, bo nie dało jej się zmienić, bo przycisk nie reagował na kliknięcie myszką, więc dali aktualizacje tej gry na Steam, ale coś z tego, jak jest duży rozmiar, a my mamy słaby internet, czy nie mogli zrobić aktualizacje żeby tylko poprawić przycisk? Musieli jeszcze dodawać parę poprawek dajmy na to do grafiki? Co zrobić, jak ktoś ma słaby internet i musi czekać, aż zaktualizuje się gra a chcę w nią zagrać? Tej sprawy akurat się nie domyślą, że tacy ludzie też istnieją ze słabym internetem i mają problem.

Po prostu doprowadzić internet do kultury. Takie czasy.

Któryś raz o to pytasz.

Być może nie kojarzysz, że masz dwa konta na forum (lub wątek skasowała moderacja od ilości beki).


Być może twórcy powinni wdrożyć tryb „graj dalej podczas aktualizacji”: Is it possible to play a game while downloading another? :: Help and Tips

Skąd ty wiesz, że miałem dwa konta? A o bece to nie wiem czemu akurat o bekę pytasz jak tam żadnej beki nie było, albo podaj linka do tego posta, bo nie wiem o co chodzi.

W sensie, że w temacie było za dużo off-topu by go ratować i lepiej było wywalić tak by nie trafił nawet do śmietnika.

Znalazłem w trybie prywatnym z pomocą Google.