Dlaczego jak wejdę na DP to wiatrak w laptopie wchodzi na wysokie obroty?

Witam,
restart laptopa. Wchodzę na różne strony. a dlaczego jak wejdę na stronę DP i również tu na forum, to wiatrak nagle zaczyna szaleć. A jak zamknę stronę to cisza?

Dużo osób tak ma, problem nie jest obecnie rozwiązany. Nie są to podobno ‘koparki’. W niektórych przypadkach pewnie któryś skrypt dziwnie się zachowuje.

U mnie 2 otwarte strony DP w Operze praktycznie blokuje komp a mam i7-7700K+GTX1070.

Wiem, że próbujecie być fair z dobrymi programami ale skoro oni nie są w stosunku do was fair to powinniście sobie włączyć ublock origin z całkowitą blokadą stron wp.pl i wpimg.pl.
Jak zmądrzeją to wyłączcie adblocka jeśli taka wasza wola.

Problem zgłaszałem już kilka razy, nawet wrzucałem redakcji film zachowaniem procesów przeglądarki. Coś jest nie tak z którymś skryptem reklam, lub podobnym.

Wystarczy rozszerzenie disconnect

2 polubienia

Niestety blokada tego całego syfu to jedyne rozwiązanie. Mam wrażenie, że to jeszcze odbije im się czkawką.

Potwierdzam - wtyczka Disconnect blokuje skrypty śledzące i daje się otworzyć kilka stron jednocześnie.

W Firefox jak dla mnie starcza moduł ograniczenia śledzenia bazujący na disconnect.

Mocno jakoś nie obciąża podstawowa lista.

Ja mam APU A10-7800 i mi DP nie blokują nic, nawet nie odczuwam, ze coś zle chodzi. Czasem wolno wczytuje, alecoż sami chyba jada na LTE :stuck_out_tongue:

A może działasz na dobre dobreprogramy Sp. z o.o.?
Bi to co piszesz to o kant doopy można rozbić

A jest S.A. ??Bo nie rozumiem o co ci biega z tym.

Albo jesteś pismakiem dla dobra spółki i jak tak to milcz. Jak nie, to wypowiedz się.
Ostatnia szansa

Mozecie sie przy***** do kogoś innego an tym forum, czy jestem ofiara tego forum i będe gnębiony, aż nie wytrzymam jak teraz.

To milcz i się nie wypowiadaj w temacie

Grozisz mi?? To pod paragraf podchodzi…

Jeden telefon, później odbiorę i znów telefon i wiem gdzie mieszkasz i jak się nazywasz. Łącznie z Twoim zdjęciem.
Chcesz tego?

No i co z tego?? Ja nigdzie prawa nie złamałem. To ty mi grozisz. Groźby napisałes na forum więc nie wiem o co ci chodzi bo jak zgłosze Stalking to ty bedziesz miał kłopoty nie ja.

Rozumiem.

Nie rozumiem co masz na myśli - napisałem, że jest jakiś dziwny problem, że zgłaszałem problemy bo wchodząc na stronę/forym DP nawet mój cichy wentylator zaczyna być słyszalny. Jest coś, co powoduje takie piłowanie CPU. Ja nie wiem co, do czasu rozwiązania problemu włączyłem sobie blokery śledzenia i reklam, mam spokój.
Jak masz jednak z tym jakiś większy problem, to napisz do redakcji - może dostaniesz rzeczową odpowiedź, ja nie dostałem.
Panowie, odpowiedzie coś koledze @Xim? @tomekb @Docent