Dlaczego macie takie nudne życie?

Nudne życie, powiadasz?
Wielu chciałoby też żyć w “ciekawych” czasach… “Obyś żył w ciekawych czasach” - to przekleństwo, a nie dobre życzenie. Poza tym już poprzednicy dość dobrze wyjaśnili, dlaczego nie można przykładać jednej miary do wszystkich. Dla jednego nudne jest to, co dla drugiego jest ciekawe i na odwrót. Na szczęście. :slight_smile:

A to, że wielu ma faktycznie nudne życie, że chcieliby robić zupełnie coś innego niż robią, to już (też na szczęście) wybór danej osoby. Ludzi nie powinno uszczęśliwiać się na siłę.

To jest fascynujące samo w sobie bo gdyby nagle wszyscy zaczęli żyć dosłownie według maksymy “robta co chceta” to automatycznie wszyscy od razu mielibyśmy do czynienia z tą paskudną stroną “ciekawych czasów” :wink:

Może coś dla osłody “nudnego życia” dla co niektórych - tu link do artykułu z innego forum :

Cóż, podobnie było z DVD w moim przypadku, w pewnym momencie odtwarzacz DVD był tańszy od CD a MP3 łykał czyli bardziej uniwersalny ale żeby jakiś film obejrzeć na tym…

jestem inwalidką z lekkim niedorozwojem. Co począć…?

Żyć swoim życiem :wink:

1 polubienie

Uderzaj w Bieszczady, moja droga. W Bieszczady! :wink:

Pozdrawiam, Direwolf!

1 polubienie

Ja mam szacunek do niepełnosprawnych (delikatniejsza nazwa).-Sporo takich ludzi mi zaimponowało. Są o wiele silniejsi niż ci pełnosprawni i się łatwo nie poddają. :wink:

3 polubienia

Mój kuzyn kilkanaście lat po wypadku po którym nie dawali mu szans na przeżycie, rok w śpiączce leżał, kolejny rok jak warzywo a do dziś ledwo chodzi trenuje judo, jeździ po świecie…

1 polubienie

pracujemy pracujemy pracujemy masz osiemnaście i od tego czasu życie na tym polega pracujesz te 100h w miesiącu zarabiasz hajs bez hajsu ani rusz !
Jakbyś my mieli godne życie była by zabawa, luzik i spełnianie marzeń ! Musimy zbierać i odkładać złotówki !
Cieżkie życie w polsce, wina Polityki !

Bez komentarza.

1 polubienie

Nigdy się nie poddawaj.

Jest taki mówca motywacyjny, który urodził się bez rąk i nóg. Nazywa się Nick Vujicic. Na YouTube znajdziesz jego filmy. Mi się ten podobał - polecam obejrzeć (są polskie napisy):

1 polubienie

Ciężkie życie to mają na ukrainie przy granicy z Rosją. Ciężkie życie to mają w afryce z kilku powodów : wojna z ISIS, ogólna bieda i choroby, kulejąca gospodarka, susze, braki w żywności i wody pitnej. Ciężkie życie mają w miastach gdzie jest dużo uchodźców (nie ważne skąd i czy na ich własne życzenie). Ciężkie życie jest w Korei Północnej.
Porównaj sytuację przeciętnego Kowalskiego z Polski, do przeciętnego mieszkańca z tych regionów co wypisałem i powiedz mi, czy nadal w Polsce jest aż tak źle?

1 polubienie

Jak się tyra za najniższa krajową to jest źle. Na szczęście młodzi ludzie pracujący za najniższa krajową mają w pompie pracodawcę i jego szantaż. Może za kilka lat kiedy pracodawcy będą widzieć widmo upadku, będą płacić godnie za pracownika :wink:

1 polubienie

Co mają powiedzieć emeryci którzy dostają tyle że na same leki nie wystarczy a co dopiero życie i opłaty?

Kuzyn (inwalida) dostaje jakieś śmieszne 800 złotych renty a do pracy wybitnie się nie nadaje bo ledwo chodzi, ręce ma w podobnym stanie jak nogi, padaczka i masa innych dolegliwości…

1 polubienie

Ty chyba pracujesz w McDonald’sie :slight_smile:

1 polubienie

nie chce tam pracować stoisz cały czas i nudy !
100h to min bo ja sobie licze razy stawka godzinowa jak tysiak jest w 3/4 mieś to spoko już coś mi zostanie na gazetki gry skarpetki i picie !

Litości, w maku więcej wyrwiesz…
Minimalna stawka godzinowa to 13 złociszy, czyli ile za 100 godzin dostaniesz gdziekolwiek?

1 polubienie

Sorki za nieobecność, ale byłem tu i tam. Nie będę pisać co robię i dlaczego, bo to najmniej ważne.
Pytanie mam tylko do Was, czemu tak macie, a nie inaczej? Zrozumiałbym, gdyby tylko garstka z Was nudziła w tym życiu, ale to jest zdecydowana większość. Na pewno Wam czegoś brakuje, tylko czego?

Wielu moich znajomych z zagrmanicy ma Was za kompletnych nudziarzy, o ile Polki to chodliwy towar, to panowie gdzieś w okolicach dna. Jak nie Pan Janusz, który cieszy się, że przerobił 5 zł więcej, to bezczelny kierowca autobusu. I nie, nie mówie tu o jednostkach, to jest non stop!

W piątek wychodzę na podwórko i pracowały na ogródku osiedlowym dwie młode ukrainki, podchodzę i najpierw po angielsku, ale okazało się, że jedna z nich dobrze po polsku mówi i mówie, czy nie chcą się czegoś po prostu napić, odpowiedziała, że nie mogą, bo muszą pracować, to im przyniosłem lemoniadę. Po kilku wymienionych zdaniach jedna z nich (ta co lepiej gada po polsku) mówi, że NIE SEX. Sobie myslę, jaki seks znowu :smiley: Ona znowu, że nie seks.

Okazało się, że panowie podchodzą do nich i mówią, że zarobią więcej jak przyjdą na seks… Panowie, z mojego osiedla, taki rodzinny piękny obrazek, a jak zwykle polacy jesteście skur*iali. I przykro mi, że wrzucam do worka tych bardziej ogarniętych, ale coś z wami jest naprawdę nie tak.

Jadę ze szpitala uberem. Turek przyjechał. Widzi, że idę o kulach, grzecznie je zabrał. Następnie kiedy jechaliśmy pytał się, czy boli mnie noga gdy jedzie po wertepach. Mówię, że dziękuje za troskę, ale elegancko może jechać. Przepisowy był do bólu. Podczas, gdy wiele razy z jechałem z polskim kierowcą, to tylko starsi mieli troche więcej oleju w głowie, ale tacy 30+ zapierdzielają przez tą warszawę, jakby im się spieszyło. Mam nadzieje, że kiedyś rządzący wprowadzą takie kary, że wam się odechce jeżdzenia. A najlepsze, jak zwrócisz takiemu uwagę (grzecznie), to obraza majestatu.

Naklejacie na samochód Pamietamy '44 bo taka moda, podczas gdy nie macie pojęcia co się w ogóle stało w tamtym okresie. Pamiętam raz na siłowni, pytam się jednego gostka "Ziomuś, Ty chociaż wiesz co było w '44? Nie potrafił odpowiedzieć.

Mógłbym tak wymieniać bez końca co jest z Wami nie tak, ale to nie o to chodzi.

Chodzi o to, że życie macie jedno i jak chcesz zdradzać swoją konkubinę, to ją po prostu zostaw i żyj jak kawaler. Jak chcesz mieć dzieci i żonę, to nie proponuj seksu Ukrainkom. Jak ktoś wyskakuje do Ciebie z agresją, krytyką, nie używaj przemocy, baw się i kochaj i nie pracuj przez większość swego żywota, bo szkoda życia na to i na fochy, a kasa nie jest najważniejsza. Dziś jest, jutro jej nie ma!

Ciekawa optyka: ja vs wy :wink:

1 polubienie