Dlaczego macie takie nudne życie?

Ty chyba masz ze sobą problem, albo ze swoim otoczeniem. Za bardzo generalizujesz.

Ot znalazł się Zulu gula - obserwator i komentator polskich obyczajów.

4 polubienia

Raczej free thinker :smiley:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_b6vQvJ9H4XM5ApzN8CZjB189Ireo7yk1.jpg

1 polubienie

Ale Ty masz nudne życie:

  1. Marudzisz.

  2. Młode Ukrainki nie chcą z Tobą seksu.

  3. Warszawscy kierowcy Ubera nie chcą Cię wozić.

  4. Nikt na siłowni nie chce Ci powiedzieć co oznacza nalepka “pamiętamy '44”.

  5. Mógłbyć marudzić bez końca.

  6. Pouczasz ludzi o których życiu nie masz zielnego pojęcia.

5 polubień

A ja myślę, że @anon75649279 już wszystko wyjaśnił…

Pozdrawiam, Direwolf!

1 polubienie

Jak to autor napisał. Jest po wypadku i chyba za mocno się uderzył w głowę. Trochę zrobiło mu się kuku.
Autor pisze o swoich znajomych, a ja się zastanawiam, kto by chciał się kolegować z takim marudą, z takim podejściem do ludzi.

Znałem takiego wielkiego który robił się za milionera i bizmesmena. ile to nie zarabia i gdzie nie bywa, chodził ciągle w garniaku i koszulach. Co chwile się przechwalał jakiś zegarkiem, jaki to samochód niema. Też traktował ludzi z góry. Jak się zrobiło mu głupio , jak się okazało, że nie ma żadnego samochodu, zegarek z giełdy, a ciuchy z lumpeksu itp.

2 polubienia

Wiesz, mówią że najmniejszy ptak najgłośniej ćwierka :slight_smile:

Myślę, że autor tego wątku tylko źle psychologicznie rozegrał tą dyskusję, bo zaczął się zwracać do wszystkich “wy”, ale nie sądzę, żeby miał na myśli osoby, które to tutaj czytają (a może chciał lekko zaognić dyskusję). Dodatkowo strasznie po nim jedziecie, gdy tak naprawdę cały czas jest uprzejmy i zwyczajnie ma swoje zdanie, o którym chciał podyskutować.
A co do samego tematu, to wystarczy czasem zażyć 420 blaze it i człowiek widzi jaki jest ten świat. Jest ten smutny, codzienny i szary stworzony przez człowieka i ten naturalny, piękny, którego jeszcze do końca nie zniszczyliśmy (gdybym tu użył słowa “zniszczyliście”, to zrobiłbym ten sam błąd co kolega).

Podsumowując - to, że inni wybierają schematyczne nudne życie (mowa o tych, co maja wybór) nie znaczy, że ty masz popadać z tego powodu w jakiś urojony nihilizm. Rób swoje i ciesz się, że nie jesteś, jak reszta tych “owiec” :slight_smile:

1 polubienie

Skoro wszystko wyjaśnione że nie każdemu w życiu wychodzi jak by chciał, przyczyn jest wiele m.in brak kasy, brak pieniędzy no i oczywiście brak forsy i dobrej pracy… Na fuks chyba nie ma co liczyć !
Dopiero pełna rezygnacja z życia na cel samego zarobku 6h-8h-12h w pracy +1h powrót początkowo autobusami da mam dobre życie.
Pewnie się mylę… Najlepiej w związku 2os pracują na domowy budżet.
Zróbmy jakąś szaloną akcję z pod szyldu yolo yolo :slight_smile:

Bo społeczeństwo wywiera nacisk na okreslony schemat życia: studia (które same w sobie nic nie dają), potem małżeństwo, kredyt, dzieci i codzienne wstawanie o 6 aż przyjdzie czas na marną emeryturę i potem prosta droga do trumny.
Do tego praca za niewolniczą pensję z nadgodzinami która wypruwa z człowieka chęci życia.
Jestem za młody żeby dawać jakieś rady, ale jak dla mnie jeśli po etapie państwowej szkoły masz jakieś zainteresowania i ambicje, umiesz się oprzeć wpływom rodziny i innych ludzi i co najważniejsze jesteś gotów ciężko pracować to jest szansa że nie będziesz miał spieprzonego życia.
Kasa to nie wymówka, są ludzie którzy mieli o wiele gorzej niż “przeciętny Kowalski” a jakoś umieli postawić sobie jakiś cel i do niego dążyć. Wydaje mi się, że podstawą jest mentalność człowieka, który nie daje sobie kierować swoim życiem i potrafi iść do celu a nie robić sobie wymówki.

A może autor tematu zedytuje tytuł na “dlaczego mam takie nudne życie ?” xD

3 polubienia

To, czy mamy nudne życie zależy tylko i wyłącznie od nas.

2 polubienia

O tym właśnie piszę w ostatnim akapicie mojej wypowiedzi. Kwestia mentalności. Też czasami się boję że skończę jako zwykły Kowalski w pracy bez perspektyw ale nie mówię od razu że tak musi być.

Trzy warunki udanego życia:

  1. seks
  2. seks
  3. seks

;-))

1 polubienie

1.Piwo
2.CS GO
3.Spacery z psem

To moja receptura na udane życie.

Niech zgadnę - wiek poniżej 14 lat?

Rocznik 1991 a mamy 2017. Więc sobie policz. xD

hahaha oj Polacco Polacco, no nic, powodzenia w korpo i z kredytami :smiley:

Tobie z nieba kapie czy na utrzymaniu mamusi jesteś?

Spejson, to ty?