Dlaczego nie ma tu forum podobnego do elektrody?

Od zawsze ludzie określali dobreprogramy w skrócie jako DB :slight_smile: Nie wiem, skąd to się bierze.

Mówisz… ? :slight_smile: Ja też nie wiem. Nawet w zakładkach na belce w Firefoksie miałem DB i to chyba baaaardzo długo bo dopiero dziś zwróciłem uwagę jak mi Madafucker temat nawinął.

Kolejny “błędnik” …

Ale autentycznie, określenie “DB” na dobreprogramy pojawiało się na tym forum odkąd pamiętam.

No patrz…a Ja równie autentycznie spotykam się z tym, teraz po raz pierwszy…mamy jakieś forumowe “deja-vu”… :slight_smile:

Cóż, ja je widywałem jeszcze w czasach phpBB2 :slight_smile:

Kto pamięta ten wygląd:

?

1 polubienie

Pytanie z definicji “nie do mnie” …

Ale jest jeszcze masa for dyskusyjnych, które jadą na tym “silniku”…

Bo ludzie pisząc na DB czy na forum DB piszą na DoBrych programach. Tym bardziej, że prawdziwa nazwa to nie “Dobre Programy” a “dobreprogramy”, więc i skrót trochę dowolny.

Jakoś zawsze pisałem DP, ale fakt faktem sporo ludzi klepie DB.
Co do reklam na forum jako zalogowany jeszcze ich nie widziałem albo mam jakiegoś farta - nawet na stronie głównej po zalogowaniu jakby tej górnej nie było.

Ja już będę się pilnował. Namazałem trochę postów i nie chce mi się teraz ich wszystkich szukać i poprawiać ale jak widać dość długo wszystkim pasowało DB zamiast DP he he