Dlaczego NIE używacie Linuxa?

Raczej nie maszynę, ale klaster maszyn. Przykład? Wyszukiwarka Google - korzysta z mikrokomputerów połączonych w klaster sieciowy.

A gdzie ja piszę o maszynie?

Akurat jest artykuł o AZTEC właśnie na ZTS. Bardzo ciekawa lektura.

1 polubienie

Windows 7 3x. Windows 10 2x. Linuxowe nie istnieje więc przedzierałem się przez tryliony niby to fachowców na forach którzy uja wiedzą i piszą google.pl w odpowiedzi :slight_smile: tak więc Linux sucks :slight_smile: Skończyłem się z zmagać na forach z ciemną linuxową masą typu “wygooglaj sobie”, tu dzież rdfm :slight_smile: szlam i muł i jeszcze zęza :slight_smile: tyle jest z linuxem na stacjach domowych :slight_smile: a kto fanatyk ten wierzy (bo inaczej tego nie można nazwać) że linux rulez :))

Coś nie odpowiadasz… Czyżby problem z systemem ? :slight_smile:

Tak to sobie tłumacz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mówienie wam o tym, że są osoby bez doktoratów z dziedziny informatyki lub pokrewnych, które nie mają żadnych problemów z linuksem mija się z celem, bo i tak wiecie swoje. Pisałem wyżej - instalujecie forki forków i niedoróby (m. in. polecany na DP Ubuntu, Mint, a także “nieidealny na desktop” prawie boski Debian) to to wszystko potem wyłazi … a pozostaje smutek i rozgorycznie + majaki o CAD, PS, Płatniku i innych.

Bezproblemowy Windows 10:

Problem z zainstalowaniem Google Chrome (wina usera lub ustawień poleasingowego systemu)

Windows 10 i bootloop do Windowd Defender Offline i tak w kółko (wystąpił nieznany błąd) …

“WINCY”
https://forum.dobreprogramy.pl/c/oprogramowanie-komputerowe/windows-10

Miałem Ubuntu MATE, miałem Minta, aktualnie klikam z Debiana (Sparky). Każdy z nich mogę z czystym sumieniem polecić.

Dzięki za cytat :rofl::rofl::rofl:
Nie wierzę w systemy bez problemów BTW.

Większość problemów można zaliczyć do zbioru: problemy występujące pomiędzy krzeslem a klawiaturą. System nie ma tutaj żadnego znaczenia :wink:

1 polubienie

Chyba tylko programistom :slight_smile: już widzę jak ludzie w domu śmigają na Debianie :slight_smile: wy linuxiarze jesteście cozar bardziej zabawni :slight_smile:

Dlaczego NIE używam (już) Linuksa? Używałem go przynajmniej 10 lat, lecz szukając coraz większej prostoty i nie tylko - przeszedłem ostatecznie na Maka.

Czy żałuję przesiadki z Pingwina? Absolutnie nie, jednak wrzucam czasem Linuksa na maszynę wirtualną. Sentyment pozostał.

2 polubienia

Nie, nie tylko. Sam nim nie jestem i w niczym mi to nie przeszkadza. No, może w zarabianiu większych pieniędzy by pomogło. A Sparky 5 aka Debian Testing chodzi na moim domowym lapku od roku i nie chce się zepsuć.

Też jesteś zabawny, tylko chyba nie spodobałoby Ci się dlaczego :confused: Ja programistą nie jestem i nawet nie jestem związany z IT ani z wykształcenia, ani zawodowo, a używam z powodzeniem Linuxa. Ba, nawet te słynne pro distra jak Arch czy Gentoo jestem w stanie ogarnąć. A moja rodzina, która ledwo umie w komputery, używa normalnie Kubuntu.

Ale może zarówno mi, jak i im się to wszystko wydaje…

1 polubienie

wycięty kawałek z całej wypowiedzi nie mający sensu - chłopcze moje wypowiedzi to nie głos stworzyciela, nie analizuj ich po jednym wersie :slight_smile:

PS. do tych screenów nic nie znaczących podał bys specyfikację sprzętu :slight_smile: wiesz dobrze że wszyscy producenci sprzętu nie pisali sterowników dla szrotu starszego niż z przed rokiem produkcji 2014 ? Może to nie wina windowsa tylko producenta hardware ?

Mogę je cytować w całości, ale wtedy już w ogóle nie da się odnieść do niczego. Ciężko komentować bełkot. Staram się wyławiać co sensowniejsze elementy, ale skoro nie chcesz, to nie będę “analizować”. Tylko nie pisz więcej bzdur.

Miałem, ale obojętnie co chciałem jakiś update zrobić to wyskakiwal błąd

Chłopie, ale to trzeba autorowi wątku napisać, żeby podał specyfikację i więcej szczegółów. Podałem po prostu losowe linki z działu Windows 10, żeby zwrócić uwagę na to, jaki Windows jest bezproblemowy.

Może to nie wina windowsa tylko producenta hardware ?

Wszystko możliwe - w każdym z systemów.

Mobilny. Lumia 930 to najlepszemu smartfon jakiego używałem :stuck_out_tongue_winking_eye:

ps. Szyda zamierzona :wink:

1 polubienie

Więc przyznasz że twoja wypowiedź odnośnie problemów z windows jest warta tyle co pasek TVP ? :slight_smile: