Długotrwały wyczuwalny męski perfum - jaki?

Idz do Auchan najtańszy dezodorant a bardzo dobry DELTA FORCE

jakieś 4 złote i 4 warianty zapachy do wyboru do tego teraz żele wyszły do ciała i do włosów.
Skromna kolekcja xD
Gdy byłem młody brało się AXA :slight_smile:
Old Spice wgl mi się nie podoba ! dziwny jest tak samo jak Mass Denim.

Kiedyś sobie kupie coś we flakoniku bo takto nie śledzę nowości nie wchodzę do Rossmanna bo się nie znam, a wybór i niektóre ceny zawrót głowy.

Fahrenheit od Diora całkiem ładnie się trzyma (podobno, ja się przyzwyczaiłem i nie wyczuwam).

Długotrwały wyczuwalny męski perfum - jaki?

przerobiony alkohol z domieszką potu

A gdzie polecacie kupić feromony tak aby natrafić jedynie na te oryginalne?

Najlepiej kupować w pewnych sklepach, sprawdzonych. Fakt jest trochę drożej, ale przynajmniej jest pewność że nie kupuje się podróby.
Gdzie kupować? Sam zwykle kupuje przez intymnosc pl albo allegro, ale tylko u sprawdzonych userów.

Poczytałem trochę składy i te sprawy. Wygląda to całkiem dobrze, ok zamawiam. Ciekawie czy do jutra dojdzie, oby. Jak będę pamiętał to w przyszłym tyg napiszę co i jak.

Jak coś, to już mam i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczony. Zarówno efektywnością, długością utrzymywania się zapachu (stosuję z innymi perfumami). Na wiosnę i lato idealny :slight_smile:

to dowaliłeś. Piszesz o sprawdzonych, a polecasz love desire i chakre (podróbę chikary). To nie są feromony, tylko perfumy. Było już, że robili testy i tam nie ma tych substancji o których piszą. Spróbuj Pheromax, albo chociaż NPA to zobaczysz co to są PRAWDZIW FEROMONY :slight_smile:

mój mąż ma perfumy Davidoffa i zapach utrzymuje się przez cały dzień. Bardzo dobre perfumy.

Wystarczy, że będzie używać odpowiedników znanych perfum i efekt ten sam. Pamięta się, że płaci się za zapach, a nie za jego nazwę. Więc odpowiedniki Hugo Bossa czy Diora z edp24 pl to będzie dobry wybór. Albo Calvina Kleina

Zamówiłem sobie wspomniane tutaj Love Desire. Faktycznie trzymają się dość dobrze na skórze. Zebrałem za nie również kilka komplementów od dziewczyn. Ale czy zadziałają to jeszcze się okaże :wink: Napiszę po tygodniu.

Używał ktoś może pheromone essence? Zastanawiam się czy sobie ich nie kupić ponieważ chciałbym podbić w działaniu swoje perfumy ( paco rabbane million dollar). Z paco rabanne nie zrezygnuję bo się już do zapachu przyzwyczaiłem się ale biorę pod uwagę właśnie perfumy feromony bo jeszcze nie testowałem a chciałbym zobaczyć czy to działa czy nie :wink:

Działa chociaż polecam nie przesadzać z ilością. Nie powinno się używać więcej niż jedna czy dwie krople poniewaz mogą spowodować zupełnie inną reakcję ( agresję zamiast przyciągania). Jednak są to jedne z lepszych feromonów. A trochę juz tego przetestowałem.

Parafrazując przedmówcę:
polecam nie przesadzać z ilością. Nie powinno się używać więcej niż jeden dwa tematy poniewaz mogą spowodować zupełnie inną reakcję ( agresję zamiast przyciągania klienta). :wink:

Panowie a nie ma tańszej wersji czy jakiejś próbki aby sobie te pheromone essence przetestować? Bo widzę, że normalnie są drogie.
Są drogie, ale tutaj cena z czegos wynika. NIe wiem czy jest sens kupowania jakiegoś taniego badziewia, ktore nie bezie działało. Sam się zastanów.