Jakich perfum używacie? Jakie podobaja sie kobietom?

Piszcie jakich używacie oraz jakie zauważyliście, że podobają sie płci przeciwnej. Zaznaczam tutaj od razu , ze nie bardzo lubię słodkie zapachy i wolałbym cos co trzyma sie przynajmniej te kilka godzin.

Tylko Brutal działa na kobiety…

2 polubienia

Żadne nie działają. Nie daj się zwieść reklamom w stylu efektu Axe itd :wink: Trzeba zwyczajnie zadbać o siebie, marka perfum nie ma żadnego znaczenia. Trzeba kupić coś w czym sami będziemy czuli się komfortowo.

“Zapomniałeś” napisać, więc chyba “problem” masz nadal…

2 polubienia

Ile osób tyle gustów. Jedne lubią takie, inne coś innego. Nie ma złotego środka tak jak twierdzą reklamy. Natomiast jeśli uważasz że perfumy coś znaczą i ci w czymś pomogą to radzę zastanowić się nad sobą bo z takim podejściem kiepsko idzie się przez życie.

Gadasz głupoty, jak ja się wypsikam to moja zaraz reaguje tekstem typu “Kur*a jak to wali, nie możesz mniej tego psikać?”

Aż taki “rynsztok”, noooo “nieźle”…

2 polubienia

Nie rynsztok, po prostu Fine Gold form men oddaje swój ładny zapach jak trochę wyparuje. Pierwszy “wdech” tej wody jest straszny :radioactive:

…błagam Was! Ile lat macie?

1 polubienie

Osobiście ja, ani moja żona nie cierpimy perfum. Kojarzy mi to się z starym dziadem / babą. Trzeba się myć, a nie perfumować. Przy “bliższych spotkaniach” zdecydowanie preferuję naturalny zapach skóry (nie potu), zamiast jakichś sztucznych aromatów.

Najbardziej nienawidzę jak wypachni się ktoś z kim trzeba przebywać w tym samym pomieszczeniu. Wchodzi taki i wszyscy muszą go “wdychać”. Jak dla mnie to okropne i zupełnie bez uwzględniania potrzeb i preferencji innych osób. Jest to równie ordynarne, jak chodzenie publicznie z głośnikiem (ostatnio modne wśród młodzieży) lub palenie papierosów, tak że inni czują wydychany smród.

Jeśli chcesz coś co naprawdę zadziała na dziewczyny to kup sobie zapach z feromonami
Ale nie jakieś tanie g… które sprzedają po taniości na allegro ale coś porządnego w stylu pheromone essence, Love Desire czy chakra. Wypróbowałem feromony z ciekawości po rozstaniu z dziewczyną żeby zobaczyć czy to ogólnie działa czy nie.I jestem w sumie pod wrażeniem bo moim zdaniem ma to wpływ.Wiadomo, że dziewczyny nie zaczną się na Ciebie od razu rzucać jednak jeśli odpowiednio wiesz jak się z tym obchodzić to ich nastawienie będzie do Ciebie lepsze.

A najważniejsze to myć stopy i zmieniać codziennie skarpetki.

1 polubienie

Brutal, Korsarz, Woda Brzozowa

Woda Brzozowa jest uniwersalna. Można się nią napachnić, a także napić.

1 polubienie

…a jedna partia tej wody byla nawet w aerozolu

Najlepszym zapachem, jest jego brak.

Bezwonność - misja niosiągalna.

Ja osobiście lubię markę C-THRU. Są niedrogie i mają ładne zapachy i przy tym nie są “ciężkie”, aż tak, żeby człowiek uciekał gdzie pieprz rośnie :stuck_out_tongue:

Koci mocz w sprayu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

2 polubienia