Do HBO Max trzeba trojga

Szukam 3 chętnych do współdzielenia HBO MAX. Preferowane TV SMART(łatwoć dodania i zarządzania) współpraca na minimum 2 lata

Na IBOOD co jakiś czas pojawiają się żebrzący o kod bezpłatnej wysyłki. To Twój target.

DO HBO Max trzeba trojga

Co to za jakaś bzdura??

:onion: :garlic:


żebrzący o kod bezpłatnej wysyłki

lub wina tego całego podejścia, że zamówienia powyżej 250 zł są dostarczane na koszt firmy (a tańsze w „allegro smart” / „Amazon Prime”)

To legalne ?

Niezgodne z regulaminem ale legalne. Do więzienia nikogo za współdzielenie kont nie wsadzają jeszcze.

Miesięcznie 19,99 zl i jeszcze sępić to na trzech. Normalnie brak słów

Trochę wstyd to mało powiedziane. Jeszcze netflixa za 60 zł do podziału na trzech jestem wstanie zrozumieć. No ale 20 zł to już cebula wielkich rozmiarów.

Ciekawe czemu takie usługi wchodzą do Polski zazwyczaj ze sporym opóźnieniem :thinking:

Domyślam się że może chodzić o prawa autorskie co wiąże się z różna dystrybucją filmów i seriali w danej strefie. Na przykład często oferta filmowa czy serialowa jak w przypadku HBO jest różna w zależności od regionu czy kraju. Na przykład na terenie USA oferta jest bogatsza niż ta zaproponowana na polskim rynku.

Mnie bardziej ciekawi jakim trzeba być cebulakiem żeby tak żebrać.

Ciekawi mnie również czemu to badziewie tak samo jak GO nie ma aplikacji, trzeba w przeglądarce gdzie telewizorowa przeglądarka nie pokazuje opcji logowania…

Natomiast czemu 10 razy w ciągu jednego filmu wyskakuje „błąd : nie można odtworzyć tej pozycji” juz mnie nie obchodzi, przestaję im płacić.

Na Samsungi Smart TV jest i na Android TV tez bo na Mi Box z Android TV mam.

Masz coś z internetem nie tak.

LG 65" 4k na win 10, brak aplikacji.

No raczej nie, Netflix działa jak powinien, wszelkie inne streamingi także.
Grywam sieciowo bez problemów.

macOS z M1 ma aplikacje :stuck_out_tongue:

Mi wszędzie HBOmax działa bez najmniejszych problemów. Więc albo internet, albo coś ze sprzętem odtwarzającym.

Wgrałeś Na TV LG Windows 10?? :joy: :joy:

Chromecast panowie. Wtedy steruje się odtwarzaniem na telewizorze przez aplikację (NEtflix/Youtube/HBO/Prime/Cda/masa innych) z telefonu. Jak dla mnie Chromecast 3 za 130zł jest wystarczający.

Nowsze Chromecasty mają pilot. Ja wolę sterować z aplikacji z telefonu. Mam tam podsumowanie filmu, łatwiej się przegląda podobne itp. Jak kto woli.

Aplikacje wbudowane w telewizor potrafią być fatalne i do tego nieaktualizowane.

Telewizory starsze niż 3 lata mogą być niewspierane przez HBO MAX i nie będzie dla nich aplikacji. Wtedy trzeba obejść ten problem kupując chromecast. Wiem, skandal.

Ja mam Samsunga 55 cali rok produkcji 2020. Idzie mu 3 rok w Wielkanoc i właśnie wyskoczyło Info, wkrótce twój telewizor otrzyma TIZEN 4 generacji. Czy jakoś tak nie pamietam dokładnie.

Jednak Samsung się szanuje.

Win10, dla szczegółowości wersja pro 64 bit.

A w ogóle na tym HBO jest coś ciekawego?
Bo ogólnie to na Netflixie mam wszystko czego potrzebuję. :wink: