Dobór odpowiedniej wersji wtyczki Flash Player dla starszego komputera PC z Win XP

Maksymalny rozmiar stronicowania ma być taki sam, jak minimalny. To zapobiega fragmentacji. Już lepiej ustaw 2500 minimalny i 2500 maksymalny. Defragmentacja pliku wymiany jest czasem bardzo kłopotliwa, a pofragmentowany plik to zwykle muł.

Może to Ci pomoże? - Zejdź z najwyższej rozdzielności ekranu. Ustaw średnią.

Mam taką modyfikację w rejestrze do YouTube. U mnie chodzi dobrze, bo nic nie pomyliłem ustawiając e rejestrze. Nie pomyl się i Ty.

Podaję linka, a na dole tej stronki masz: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/351069-jak-przyspieszy%C4%87-youtube/ Pamiętaj, że jak wartości są w szesnastkowym, to zmieniaj ma dziesiętne i nie pomyl się.

zrobiłem wszystko, bez żadnej poprawy :frowning:

 

edit:

na chromie na 360p działa dobrze :slight_smile:

Dlatego ,z FF,rozstałem się już daaaawno,gdyż bebechy mojego 10 letniego laptoka,przestały go tolerować.Jak jest z nowszymi wersjami,nie wiem ,i nie mam zamiaru sprawdzać… Nowa opera 12,16,także jest na minusie wobec 11… Jeszcze kilka chwil,i pomimo czarnych wróżb,wrócę do starej 11, Tam nie było strony,która by się nie otwarła… Na nowej,niestety,zdarzają się,(nad wyraz często ,krzaki) a TAKA FAJNA OPERKA BYŁA…ł++)

 

Szukaj mcafe uninstaler,

jest mcafe uninstaler ale nic nie dał

dziękuję za wszystkie dotychczasowe pomysły

Robi się mocno pod górę…

Czy aby na pewno poinstalowałeś dedykowane pliki dla każdej przeglądarki? Z wcześniejszym winstalowaniem starszych wersji,wraz z czyszczeniem rejestru,przed instalacją nowych? Choćby tym Jetclin"em,o którym piszesz,a oceny program na forum ma niby dobre. Inna sprawa. O tym samym sofcie, @Bogdan_G, który także stara się pomóc,pisze w topicu:  http://www.dobreprogramy.pl/JetClean,Program,Windows,30357.html , że wyłącza potem z autostartu. Byc może obciąża,spowalnia… ???

Awast… Wyinstaluj na próbę. To nie boli,nie kosztuje nic,a może wiele dać do oceny sytuacji.

Opera… Czy zmieniałeś coś w preferencjach dla witryn? Jakieś zawartości dodane do blokowania? Sprawdzasz na odwiedzanej stronie. 

No i najważniejsze. Czy problem jest tylko z tym nieszczęsnym YT,czy na innych stronach wideo ogląda się z “pełną przyjemnością”? ?? 8)  :x  :stuck_out_tongue:

Jeszcze jedna kwestia wpadła mi do głowy. Nie wiem nic na temat,jak działe ten mechanizm,ale skoro masz 2 przeglądarki,to czy system nie pytał Cię kiedy o to,która ma być domyślną…? Może i to ma jakiś wpływ na to,że chrome działa,a opera niechętnie??

W dodatkach do przeglądarek niemasz youtubeadbloker?

 

pozdrawiam

FPlayer instalowałem osobno na Operze, Firefoxie i Chromie. Nie odinstalowywałem starszych żeby zainstalować nowsze ;/

Od początku,

Nie wysiliłeś się,by choć przeczytać podlinkowany przewodnik… Co ja Ci poradzę… :frowning: Tam wszystko jest opisane,step by step. Na dowód tegoż,przytaczam Twoje słowa: “poinstalowałało się,ale usuwałem” Więc,czego wymagasz? ?? Nikt,a tym bardziej,ja,nie jest alfą i omegą,na dodatek,jeśli nie stosujesz się do jasnych porad zawartych w poradniku…

Awasta miałeś usunąć,przeczyścić rejestr po nim,nie wyłączyć. Skąd wiesz,czy jakie macki softu,nie brużdzą…?

Nie powiem Ci nic na temat silverlaghta,gdyż nie używam,prawdopodobnie mój system,nie obsłuży tej technologii,a swoją drogą nawet nie wiem,czego ona wymaga,czy do czego jest stosowana…

Będę bezpośredni,skoro nie zrozumiałeś,bądż chciałeś uniknąć odpowiedzi na temat,a to już Twój powielony problem… Czy xxxvideo,gdziekolwiek,odtwarza się normalnie… ???

Jeśli tak,sorki…,ale szukaj fachowca bardziej obeznanego z tematem,…,ja wysiadam.

Jeśli Twoja odpowiedż jest twierdząca,czyli xxx działa,gdziekolwiek,to masz problem z YT…

Po usunięciu awasta,sprawdzeniu,usuń chroma(ani jednej sylaby dobrej na jego temat nie zdołam wykrztusić).

Ale skoro uważasz,że jest super.Twoja broszka… Ja zbyt dużo naczytałem się :“chrome to,chrome tamto…”

Jeśli wykonasz wszystkie w/wymienione,a dalej nie ustąpi,daj znać…

Ja jestem zdania,że jeśli wykonasz wszelkie wskazówki z linka,z poznaniem podpunktów,będziesz mógł się cieszyć sprawnym systemem…,i swoje filmy oglądać…

Jeśli nie,szukaj pomocy w software,u fachowców. Aż dziw,że żaden Tu nie zajrzał…

 

 

pozdrawiam 

Przewodnik czytałem. Tylko że te niechciane programy sponsorów poinstalowały się zanim ten przewodnik mi udostępniłeś. Nie byłem wtedy świadomy konsekwencji.

“pełną przyjemnością” - myślałem że chodzi “że nie zacina”,  przed chwilą sprawdziłem na popularnej stronie redcośtam, tak tam też się zacina.

Avasta i Chroma usunełem, odpaliłem Jetcleana i uruchomiłem kompa ponownie. Obraz nadal się zacina.

@timoglok,

Przykro mi,ale przy moim stanie wiedzy,nie jestem w stanie nic więcej wydumać:-(

Miejmy nadzieję,że ktoś bardziej oblatany w temacie zerknie i poradzi na Twój problem.

 

pozdrawiam

Napisałeś:

“FPlayer instalowałem osobno na Operze, Firefoxie i Chromie. Nie odinstalowywałem starszych żeby zainstalować nowsze”.

Tak właśnie nigdy nie pozbędziesz się problemu z jakimś bugiem poprzedniego flash playera. Ile można mieć tego w systemie? Ile instalatorów flash playera obok siebie? A między nimi wystarczy jeden głupi.

Jedyny sposób na pozbycie się problemów, to odinstalowanie Wszystkich produktów adobe, między innymi agenta adobe swMSM, i to revo uninstallerem portable, bo deinstalator adobe, to też dodatkowe adobe. Gdybyś miał adobe readera i inne jeszcze produkty adobe, oprócz adobe flash player i shockvawe, to też dokładnie odinstaluj revo uninstallerem. Jeszcze trzeba w opcjach folderów odznaczyć ukrywanie chronionych plików i folderów, odznaczyć ukrywanie rozszerzeń i zaznaczyć pokazywanie chronionych plików i folderów. Wpisać w wyszukiwarkę adobe i resztki plików i folderów usunąć. Wpisać macromedia i resztki folderów usunąć. Pobrać regseeker portable, ustawić polski i w wyszukaj w rejestrze wpisać adobe. Ma dole jest potem opcja zaznacz wszystko i potem opcja Akcja i tam masz usuń zaznaczone. Tak trzeba, bo ręczne wyszukiwanie i kasowanie wpisów w rejestrze, w rejestrze, to wcześniej trzeba by zrobić punkt przywracania rejestru, a tak, regseeker robi backup przywracania tego, co usunie. Potem wpiszesz macromedia w wyszukaj w rejestrze i tak samo wyczyścisz. Poprawisz JetCleanem i finito.

Pamiętaj, że podczas ponownego instalowania adobe flash player i adobe flash player plugin, to za każdym razem w oknie kreatora zaznaczaj, żeby nie aktualizować. W tym jest takie tango, że czasami jakiś drobny błąd wyszukiwania aktualizacji zawsze po uruchomieniu komputera, daje jakiś bug flash playera. Jak dobrze player działa, to chodzi rok, albo dwa. Jak coś nie tak, to się dokładnie odinstalowuje i pobiera nową wersję. Updatery adobe są u…ciążliwe i po co dodatkowo obciążać komputer? Polityka adobe polega na wciskanie w systemy ich agentów i ich produkty.

dziękuję, sprawdzę na pewno, chwilowo nie mam wolnego czasu

Bogdan_G a w którą wyszukiwarkę wpisać"adobe" ? Bo ta z revo uninstaller portable nie wyszukuje nic, a odznaczałem to ukrywanie w opcjach folderów.

W firefoxie, narzędzia, dodatki wpisujesz do paska wyszukiwania flash player i wyświetli adobe flash player. Zainstalujesz, albo wejdziesz na Yoytube i na filmie będzie napis zainstaluj flasha, ale klikaj na pasek u góry, który wyskoczy, żeby zainstalować. jak będziesz mieć, to też wejdź na inną przeglądarkę i też na stronie z video będzie pisało zainstaluj flasha. Tak samo na internet explorer. Ja wchodzę na stronkę z filmem na wbijam.pl

http://www.naruto.wbijam.pl/wideo-viddlermp4-16-machiko333334_1v56ert3ojoa51lz77ivsxur0it6tr-0-0-0.html i klikam w link, który jest na niebiesko w wyrazach pomocy technicznej i przenosi do pomocy, gdzie jest linki do flash player do tej przeglądarki, na której wyświetla się tą stronkę. Gdy będziesz mieć adobe flash playery to znajdź na stronie adobe shockvawe player i zainstaluj tylko raz w systemie. Od razu znajdzie się też w dodatkach przeglądarek. Wtedy znajdziesz w zainstalowanych programach ten swMSM. Niech sobie będzie, tylko trzeba na przyszłość pamiętać, że to też adobe.

Gdy będziesz instalować adobe flash playery, to odznaczaj oferowany dodatek w kreatorze instalatora. Pod koniec zaznacz, żeby adobe flash player nie wyszukiwał aktualizacji. Gdy będą działały dobrze, to i rok pochodzą elegancko, a jakby coś, to zawsze można odinstalować po kilku miesiącach i zainstalować najnowszą wersję, znowu na dłużej.

Pamiętaj - kilka adobe flash player, to przy niewyłączonych aktualizacjach, po każdym uruchomieniu komputera, to każdy ten program uruchamia updatera, wyszukuje aktualizacje, a to kilka spowalniających procesów, a raz przerwiesz jakiś monit o aktualizacji, to Ci potrafi zawiesić system. Tak miałem w laptopie na win7. Dlatego poprzez notoryczne wyłączanie wyszukiwania aktualizacji, zabezpieczam się przed przykrościami tego oprogramowania. Błędy flash playera się zdarzają i taki updater potrafi obciążyć CPU i RAM tak, że nie da się z systemu korzystać.

Narzędzia/dodatki nie wyszukuje mi flash playera, a jak dałem zainstaluj poprzez link Youtube to wyskoczyło: “Nie zainstalowano żadnej wtyczki” i przycisk instalacja ręczna.

Po kliknięciu na ręczna przechodzi do strony adobe. Odznaczyłem McAfee. Zaznaczyłem żeby nie aktualizowało.

Zainstalowałem tak z FF, Opery i Explorera + raz shockewave + restart kompa

Możesz stąd pobrać te trzy pozycje od góry:

http://www.pobierz.me/adobe-flash-player

 

Inne strony - Opera, firefox, chrome:

zainstalowałem z 2,3 i 4 linka, zero poprawy

Na każdej przeglądarce trzeba wejść na stronę testową adobe flash

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.adobe.com%2Fsoftware%2Fflash%2Fabout%2F Jak będzie animacja, to OK. Gdy jej nie będzie animacji, to będzie link wejdź do centrum player pobierz

A masz taki dodatek do blokowania java script, albo adblock?

Animacja to taka skacząca czerwona kostka z literą f? W miejscu gdzie potem jest reklama?

post-219374-0-42621800-1389718581_thumb.

Pewnie wziąłem reklamę za flash test, bo tam pisało o testowaniu flasha. Gdzieś na jakiejś stronie był test obrazek u góry. Jest tu, punkt 5

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dtest%2Badobe%2Bflash%2Bplayer%26safe%3Doff&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://helpx.adobe.com/flash-player.html&usg=ALkJrhiE8fbj3IFYZ6dwb8ZGiMN1Vle2Gw

A u mnie to tak wygląda:

http://prntscr.com/2jarjh

tak, są chmury, ale tylko jak nie jest tłumaczona strona