Dobre słuchawki do i5700

Witam, chciałbym kupić słuchawki do Samsunga Galaxy i5700. Zależy mi na maksymalnym wyciszeniu ( tak jak było w oryginalnym zestawie, ale to jeszcze nie to ;/ )

To tak jak mówiłem zależy mi na wyciszeniu i WYSOKĄ jakością dźwięku. Cena jaką chce wydać to nie więcej niż 100 zł. Jakie słuchawki polecacie ?

Z góry dzięki :wink:

Ja używam do kompa i do Samsunga Spica złuchawki: Sennheiser HD 201 kupione na allegro za 70 zł, to chyba najlepsze słuchawki w tej klasie cenowej :slight_smile:

http://forum.dobreprogramy.pl/ocena-sluchawek-sennheiser-201-t453671.html

dzięki, ale mi chodziło o słuchawki dokanałowe :wink:

Aha, nie polecałbym, bo od nich uszy bolą, słuch się niszczy i często wypadają :smiley:

Każdy ma jednak swój gust :smiley:

100zł nie dałbym za takie g****nko :smiley:

jeszcze zależy jak ktoś słucha tej muzyki :wink: Mi głównie zależy na jakości ;p A właśnie, że prawie w ogóle nie wypadają :wink:

Ja używam Sennheiser MX170, wprawdzie są douszne ale dobrze tłumią i świetnie grają.

Dla bardziej wymagających są MX271 też douszne ale bardzo dobrze grają i tłumią.

Moja rada jest taka:

Nie warto dawać za “pchełki” więcej niż 50zł bo pchełki NIGDY nie będę grać tak samo jak pełnowymiarowe np. HD201.

Dlatego wydaj 50zł bo i tak jakiejś szczególnej różnicy nie odczujesz, chyba, że pracujesz w filharmonii i masz słuch jak żyleta :wink:

Poza tym nie oszukujmy się, to mają być słuchawki do odtwarzacza w telefonie…

Michał_93 ma rację, dokanałowe są bardzo szkodliwe i nie zdrowe dla słuchu, zapytaj się obojętnie jakiego lekarza.

Wtrącając jeszcze 2 grosze to Samsung Galaxy Spica nie jest odpowiednim telefonem do słuchania muzyki dla audiofila, można odnieść wrażenie jakby dekoder mp3 niezbyt dobrze przetwarzał bo zdarza się mi że przy niektórych kawałkach są trzaski i przycinania, a na komputerze ich nie słuchać.

Pozdrawiam

Ja też nie polecam dokanałowych. Te standardowe szajsungowe G wypadają z uszu. Lepiej chyba douszne (czy jak ot się zwie, te bez tych gumek jak w walkmanach kiedyś) lub tak jak ja i michal_93 , jakieś komputerowe. Ja mam jakieś Natec Scorpion kupione za niecałe 50 zł (z mikrofonem), grają dobrze. i5800 wytrzyma na oko ok 6h na maksymalnej głośności.