Dobry męski zapach

Siemka. Prosta sprawa . Poszukuje dla siebie jakiegos dobrego meskiego perfumu. Tak wiec fajnie byłoby jakbyście tutaj wypisali jakie meskie perfumy polecicie ii jakie ■■■■■■■■■■ pachna ( oraz jakie podobaja sie dziewczynom).

Cena raczej do stówki bo więcej nie dam.

Krem do golenia oraz mydło.

Prześpij się w stajni. Potem podpal worek prochu :wink:

Zapomniałeś o bieżącej wodzie z kranu bo bez tego mydło i krem do golenia nie wiele da :stuck_out_tongue:

Jeszcze niech się natrze krowim łajnem. Naturalny zapach zawsze przyciąga płeć przeciwną.

Nie koniecznie, vide:
https://zdrowie.radiozet.pl/Seks/Psychoseksuologia/Jak-na-kobiety-wplywa-zapach-partnera
ps. wydaje się, że znacznie lepszy jest puder dla niemowląt… :wink:

Polecam cabana la rive

Zapach wody kolońskiej - Lider :laughing:

:wink: Czy ktoś jeszcze pamięta “zapachy historii”
Prastara albo Brutal :wink:

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ja kupowałem te podróby za 15 zł, wlewałem do takiego odswierzacza w aucie, a osobiście jakiś dezodorant przyzwoity. W takim smarowanym mam Armani Code, chyba już z pół roku.

podróby się nie nadają na nic …

Jak mają 60% alkoholu lub więcej to raz na jakiś czas można nim na szybko dezynfekować nieuszkodzone fragmenty skóry na ręce/rękach.

Niestety mam kolegę, co uważa że perfumy są dla ciot i jedyny męski zapach to zapach potu, który on uwielbia.

Mało tego, nie myje nawet zębów, bo naturalny kolor zębów ma być żółty, a nie biały. I weź tu z takim gadaj xd

Zawsze można się natrzeć Polskim Masłem, szczególnie na dole :stuck_out_tongue:

Najtańszy zapach, który lubi większość kobiet (zarówno przed jak i po) to ten z linii Nivea Men Silver Protect. Praktycznie każdej kobiecie się podoba.
Oczywiście wiadomo, że to nie coś za 500zł, ale w cenie do 100zł nie spotkałem nic, co by miało lepszy zapach, a podróbki za bardzo śmierdzą i krótko trzymają.
Tutaj jest cały asortyment z jednej linii zapachu, więc wszystko się uzupełnia.

Przed i po czym?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

W trakcie też im się podoba. :mask:

Zapach za 500 zł?? Ludzie chyba naprawdę nie mają co robić z pieniędzmi to już lepiej kupić wielką prezerwatywę i się w nią ubrać wtedy możemy waniać i nikt nie poczuje :stuck_out_tongue:

Wszystko zależy od twoje sytuacji ekonomicznej. Większość ludzi kupując np. wodę za 2zł, nie zastanawia się, że to drogo, bo mają z kranu za ułamek tej kwoty. Po prostu kupują, bo jest potrzebna a kwota 2zł, to mało za to, że nie trzeba gnać do domu aby zaspokoić pragnienie.

Wyobraź sobie, że są ludzie którzy po prostu wchodzą do sklepu i kupują to co im potrzebne, bo jeśli to nie jest np. nieruchomość, czy ekskluzywny pojazd, większość przedmiotów stanowi dla nich takie samo obciążenie jak butelka wody dla przeciętnego zjadacza chleba.

Perfumy i wody kolońskie są często produktami premium i uzyskanie niektórych zapachów jest dosyć kosztowne. Np. ambra parę groszy kosztuje.
Ludzie wdają kasę na miecz w grze, więc perfumy to pikuś.