Dobry Serwer z prędkością 1000 mbps

Załóżmy że mam 10 mln euro.
Chciałbym uzyskać lepszy poziom od serwera xvideos

I chciałbym kupić sobie serwer
oparty na SSD. bo jak można uzyskać szybkość 1000 mbps
Pojemność minimalna 100 TB do 1000 TB
Możliwie jak najmniej szaf
Możliwe bardzo dobre UPS i lepsza sygnalizacja błędów panele LCD
Lepsza organizacja kabli (wyglądały tandetnie jakby były najtańsze) bo to co widziałem w pewnej firmie to był poziom roku 2000.
Wentylacja możliwie jak najlepsza.
Wielkość pomieszczenia 100 do 500 metrów kwadratowych
I możliwość wymiany tych serwera po upowszechnieniu dysków M2. Czyli musi być łatwy dostęp do
serwerowni. Czyli ile metrów kwadratowych ?

Może napisz to jeszcze raz, ale tak, żeby było wiadomo o co chodzi.

1 polubienie

Jesteś nowy na Forum. Twój post jest po prostu niezrozumiały …
Poczytaj sobie na początek:

Czy ty znasz ludzi z PESEL moich przyjaciół

Znam…

Jeszcze i to przeczytaj:

Wybacz ale przez 22 lata szukano dziennikarza a potem złotego pociągu. Znasz PIotra Wrońskiego.

Załóżmy, że masz - ile płacisz za pomoc? Bo chyba przy takich pieniądzach, to nie będziesz dziadował na darmowej pomocy, prawda? :wink:
Ale w gruncie rzeczy to przecież nie o to ci chodzi, bo na jedyne pytanie jakie zadałeś, to i sam odpowiedziałeś…

Dobra przenoszę temat do działu kupię sprzęt komputerowy. To co chcesz żebym ciebie zatrudnił z pensją 400,000 złotych. Jak dyrektora małego oddziału IBM w Europie Środkowo Wschodniej. Czy znasz Wierzbickiego. .

400 zł to niewiele…
Poza tym nie mnie, a kogoś, kto chciałby pomóc.
Ja natomiast powoli się zastanawiam, czy nie przenieść tego do działu rozrywka… :wink:

Po co ci kupować możesz wydzierżawić kilka np takich https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/storage/1801fs09.xml

MON nie pozwoli

To w MON nie mają projektantów? Pracowałem z czlowiekiem z MON, potwierdzasz tylko, że nikt tam nie ma pojecia o IT :wink:

Takimi rzeczami nie zajmuje się jedna osoba. Projektant/architekt zbiera informacje na temat przyszłej infrastruktury, projektuje ją. Projekt wykonują technicy, budowlańcy, elektrycy itp. Ktoś inny zakupuje i dostarcza sprzet. Sysadmini przygotowują serwery, sieciowcy konfigurują sieć. Można być czlowiekiem orkiestrą, ale przy duzych projektach samemu nie da się tego ogarnąć będąc nawet alfa i omegą.

Może faktycznie ten temat tam powinien być.
Fakt jest faktem, że ciężko zrozumieć dokładnie, czego oczekuje autor tematu :smiley: