Dobry Sprzet Mało FPS Counter Strike Source

Witam mam problem z grą Counter Strike : Source Steam ponieważ mam tylko 40 fps gdzie na takim sprzęcie spokojnie powinno być przynajmniej 150. Synchronizacja Pionowa OFF Grafika Ustawiona na Wydajność , Cs na niskich detalach -.- i rozdzielczość 1024x768

Parametry Komputera

4GB Ram ddr3 GoodRam

Procesor Intel Dual Core 2 rdzenie 2.8 Ghz

Karta Graficzna Nvidia GEFORCE GT 520 2048 mb

Dysk 160 GB SATA

Zasilacz Tracer 520 W

Płyta Główna MSI G41M-P26

System Operacyjny Windows Vista 64 Bit

Wirusy odpadają ponieważ jakieś 2 dni temu formatowalem dysk

Proszę o pomoc !

krejzol123 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Poprawione.

Sprzęt bardziej budżetowy niż dobry :stuck_out_tongue:

Przy dobrych ustawieniach wykręcisz 45FPS.

jw. komputer pewnie kupiony w hipermarkecie: grafika do Sapera, zasilacz w każdej chwili może wybuchnąć itd. itp… Radzę poczytać: http://stop.gotowcom.prv.pl/

Jedyne co możesz tu zrobić to zainstalować lżejszy system z tweakami żeby zyskać kilka fps, bo aby osiągnąć coś więcej musiałbyś kupić ‘prawdziwy komputer’.

I jeszcze tak spytam - sterowniki najnowsze zainstalowane? http://www.dobreprogramy.pl/NVIDIA-GEFO … 18940.html

Sry, ale chyba w Pasjansie. Karta graficzna stoi na poziomie zintegrowanej grafiki stojącej w szkołach. Ogólnie - szajs. Zainstaluj Counter Strike 1.6 a z Source daj sobie spokój, bo więcej klatek raczej nie będzie.

tzn tak vita mi w maire szybko chodzi bo xp to tragedia zamula itp… Mowisz ze 40 fps jak Gta 4 mi idzie a to abrdziej wymagajaca gra tak samo jak fifa 11

Vista 64Bit… Jak możesz to radze Win7 albo chociaż XP, co do zasilacza też radzę wymienić to jest bomba a karta graficzna to 2x lepsza niż w szkołach tam są zintegrowane. (PS. W mojej szkole nawet sterownikow do nich nie wgrywaja :P)

Niewiem dlaczego ale 7 i xp strasznie sie zacina a vista chodzi w porwnaniu do nich bardzo plynnie

Ale, ale to jest wbrew zasadą M$, ale powiedz jak zacinają np. przy przeciaganiu okienek? Bo to możę być wina sterowników grafiki.

A przeciwko jakim to zasadom ? Na 7 i XP -ma śmigać ,a na Vista ma ciąć ? - nie słyszałem o takich.

Wiesz M$ udaje się co 2 win a o ile wiem to Vista najbardziej powinna ciąć z tych 3 nie mówię że nie powinno się używać ale wydaje mi się że 7 powinna lepiej działać. krejzol123 a napisz dokładnie jaki masz procesor.

SeBiX99 , nie mogę się zgodzić z tym co Ci wydaje, bo mi również Vista śmiga wyśmienicie ,a z tym udanym co drugim Win to wybacz - ale sprawdź kiedy jaki Windows wyszedł :wink:

Procesor to Intel® Pentium® D CPU 2.80 Ghz 2.80 Ghz Tak pisze we wlasciwosciach moj komputer

A zacina się on w sposob np daje prawym przyciskiem na pulpit to wogole te okienko z odswiez zamula gdy np daje moj komputer tez sporo czasu sie wlacza jak by był procek obciązony ale nie jest

Na starym kompie HP 1 gb ram ddr karta graficzna 64 mb i procek jakis tam 1 rdzeniowy i tego problemu nie bylo

Tu może leżeć problem w menu kontekstowym .Pobierz ShellExView - pobierz Zip file ,spolszczenie masz na dole strony, wrzuć do folderu z programem > odpal > kliknij w Microsoft > wszystkie pozycje zaznaczone na różowo zaznacz myszką > kliknij prawym i wybierz “Wyłącz zaznaczone pozycje” > Zrestartuj system i zobacz co się dzieje i daj znać.

tzn ja tutaj mam pare napisow microsoft np auto complete browser band itp jak bys mi mogl to bardziej jasniej wytluamczyc :stuck_out_tongue:

Dodam ejszcze ze windows strasznie dlugo sie wlacza a formatowalem kompa 4 dni temu

Na górnej belce masz rubryki i nazwy - przewiń w poziomie abyś widział Microsoft > kliknij x2 w “Microsoft” ,lista zostanie posortowana ,od dołu zostaną ułożone wpisy ,nie należące do Microsoft ,zaznacz je wszystkie - te na różowo - przy nich nie ma Microsoft - w rubryce pisze “Nie” (trzymaj lewy przycisk myszy i jedź do góry) ,kliknij prawym myszki > wybierz “Wyłącz zaznaczone”

Przepraszam za moją tempote ale czy moglbys mi to pokazac za pomocą screnshotow lub nagranie krotkiego tutoriala bo za chiny nie lapie

Dodane 25.04.2012 (Śr) 16:11

juz obczailem i do microsofta nie nalezy winrar , nvidia , winrar , winrar , winrar

Dodane 25.04.2012 (Śr) 16:13

Wyłączylem to co nie nalezy do microsoftu ale czy to cos da jezeli system byl niedawno formatowany

Uruchom ponownie system, i daj znać.

Lipa Dalej Długo sie włacza system i mulą programy ddam ze gdy kupilem komputer i zainstaloalem pierwszy raz na niego windowsa bylo to samo :confused:

Dodane 25.04.2012 (Śr) 16:21

Dodam ejszcze ze probowalem pograc w csa 1.6 steam 100 fps i nagle 40 tak spadają ze szok i niewiem czemu to sie dzieje na takim kompie powinien ten “cs 1.6” chodzic dobrze