Dodatek SP3 PL do XP wrażenia wolna dyskusja

Dodatek SP3 PL do XP wrażenia wolna dyskusja :slight_smile:

Kto już ma zainstalowany dodatek ja pobrałem i musze powiedzieć że xp szybciutko chodzi a jak u innych :slight_smile:

Większość to na PL leci więc sobie poczekamy jeszcze :slight_smile:

A dokładniej ??

Jakieś wyraźne przyspieszenie czy po prostu chodzi jak chodziło ??

powiem tak np,. włączona karta tv plus przeglądarka IE 7 + 3 komunikatory bez dodatku sp 3 procek dochodził do 90% a nawet 100% co siE czuło przez chwilowe zmulenie teraz mam 27 %

SP3 w wersji PL jest już dostępny w sieci. MS na MSDNie servicepacki udostępnił to się już po sieci porozchodziły.

Kto umie szukać to znajdzie.

ps.

Jutro stawiam system na nowo już z SP3 to się zobaczy :smiley:

ja tam nie zauważyłem żadnej różnicy poza napisem service pack 3 we właściwościach systemu

A ja mam pytanie, czy wraz z SP3 aktualizuje się również IE itp. (wiem że można to osobno doinstalować ale podczas stawiania czystego systemu fajnie byłoby mieć to z głowy )

Pozdrawiam

Nie chce mi sie wierzyc że tak szybko wydali SP3 do polskiej wersji Windows XP pysiu czy mógłbyś nam userom powiedzieć skąd masz tego SP?? i ewentualnie podać nam linka do niego (jesli będzie to zgodne z regulaminem forum) bo jeśli nie to raczej nie podawaj :wink:

Kolega sonnor , podał… Czytał kolega cały temat ? Ostatnio też się taki pojawił i ktoś właśnie podał ten link…

Komputer dostał lekkiego speeda. Szczególnie to widać po szybkości ładowania się stron w przeglądarce.

Nie chcesz to nie wierz!

Na forum jest jak byk napisane że dla subskrybentów MSDN/TechNet zostały udostępnione instalatory sp3 we wszystkich! wersjach językowych.

-dlatego też już krążą pa sieci :wink:

http://forums.microsoft.com/TechNet/Sho … &SiteID=17

podobnie na blogu

http://blogs.technet.com/technetplussub … nload.aspx

A udostępnienie sp3 przez windows update i download center trzeba jeszcze chwile poczekać.

ok przejrzalem już troche stron w tym idg.pl i pcworld i rzeczywiście juz mozna pobrać SP3 do polskiej wersji system ja go wlasnie w tej chwili pobieram i juz sie nie moge doczekać kiedy go zainstaluję…

Jeśli mamy obraz płyty XP SP2 to mogę na niego nagrać tego SP3 ? Przez program nLite?

W linku poniżej w komentarzach jest bardzo ożywiona dyskusja na temat Service Pack 3 PL dla WIN XP.

Windows XP SP3 dostępny w TechNecie/MSDN

Już zainstalowalem SP3 na Windows XP i odczuwam jego działanie (oczywiscie w pozytywnym znaczeniu)…

A z ciekawości wam napiszę że po zainstalowaniu już tego sp3 odpaliłem Autpatchera i ZGŁUPIAL A potem pokazał tylko kilka rzeczy które mogę zainstalować Wyciągam ztego wnioski że te wszystkie poprawki co w nim były mikrosoft wsadził do sp3 i dobrze

A ja nic specjalnego nie odczułem :slight_smile: Wydajność jest taka sama jak była. Może troche sieć lepiej działa.

Pobieram dodatek i zdam relację. Z wypowiedzi mojego kolegi wynika, że system laduje się o 5-10 sekund szybciej.

wiecie przy beta jak sprawdzałem jakie są poprawki to mialem dwie do ati widać że je dodali odrazu bo narazie nic nie ma

zauwarzyłem ze na grach co się w jakiś sposób przycinały mi mam płynność mimo włączonych innych rzeczy :slight_smile:

Mam pytanie do osób które postawiły system XP ze zintegrowanym SP3 na czysto (o ile takie są).

W jakiej wersji są np. WMP i IE, z SP2 wszystko uaktualniało się do nowszych wersji a jak jest z SP3.

Przecież to wynika z definicji service packa. Powinien zawierać wszystkie poprawki jakie wyszły do jego ukazania się .