Dodatek SP3 PL do XP wrażenia wolna dyskusja

(pysiu) #1

Dodatek SP3 PL do XP wrażenia wolna dyskusja :slight_smile:

Kto już ma zainstalowany dodatek ja pobrałem i musze powiedzieć że xp szybciutko chodzi a jak u innych :slight_smile:

(wacek) #2

Większość to na PL leci więc sobie poczekamy jeszcze :slight_smile:

A dokładniej ??

Jakieś wyraźne przyspieszenie czy po prostu chodzi jak chodziło ??

(pysiu) #3

powiem tak np,. włączona karta tv plus przeglądarka IE 7 + 3 komunikatory bez dodatku sp 3 procek dochodził do 90% a nawet 100% co siE czuło przez chwilowe zmulenie teraz mam 27 %

(Sitemaster) #4

SP3 w wersji PL jest już dostępny w sieci. MS na MSDNie servicepacki udostępnił to się już po sieci porozchodziły.

Kto umie szukać to znajdzie.

ps.

Jutro stawiam system na nowo już z SP3 to się zobaczy :smiley:

(xeth) #5

ja tam nie zauważyłem żadnej różnicy poza napisem service pack 3 we właściwościach systemu

(rgabrysiak) #6

A ja mam pytanie, czy wraz z SP3 aktualizuje się również IE itp. (wiem że można to osobno doinstalować ale podczas stawiania czystego systemu fajnie byłoby mieć to z głowy )

Pozdrawiam

(Marcinb677) #7

Nie chce mi sie wierzyc że tak szybko wydali SP3 do polskiej wersji Windows XP pysiu czy mógłbyś nam userom powiedzieć skąd masz tego SP?? i ewentualnie podać nam linka do niego (jesli będzie to zgodne z regulaminem forum) bo jeśli nie to raczej nie podawaj :wink:

(Poniaatowski) #8

Kolega sonnor , podał... Czytał kolega cały temat ? Ostatnio też się taki pojawił i ktoś właśnie podał ten link...

(fiesta) #9

Komputer dostał lekkiego speeda. Szczególnie to widać po szybkości ładowania się stron w przeglądarce.

8)

(Sitemaster) #10

Nie chcesz to nie wierz!

Na forum jest jak byk napisane że dla subskrybentów MSDN/TechNet zostały udostępnione instalatory sp3 we wszystkich! wersjach językowych.

-dlatego też już krążą pa sieci :wink:

http://forums.microsoft.com/TechNet/Sho ... &SiteID=17

podobnie na blogu

http://blogs.technet.com/technetplussub ... nload.aspx

A udostępnienie sp3 przez windows update i download center trzeba jeszcze chwile poczekać.

(Marcinb677) #11

ok przejrzalem już troche stron w tym idg.pl i pcworld i rzeczywiście juz mozna pobrać SP3 do polskiej wersji system ja go wlasnie w tej chwili pobieram i juz sie nie moge doczekać kiedy go zainstaluję....

(Poniaatowski) #12

Jeśli mamy obraz płyty XP SP2 to mogę na niego nagrać tego SP3 ? Przez program nLite?

(Mireczek) #13

W linku poniżej w komentarzach jest bardzo ożywiona dyskusja na temat Service Pack 3 PL dla WIN XP.

Windows XP SP3 dostępny w TechNecie/MSDN

(Marcinb677) #14

Już zainstalowalem SP3 na Windows XP i odczuwam jego działanie (oczywiscie w pozytywnym znaczeniu)...

(slawektor) #15

A z ciekawości wam napiszę że po zainstalowaniu już tego sp3 odpaliłem Autpatchera i ZGŁUPIAL A potem pokazał tylko kilka rzeczy które mogę zainstalować Wyciągam ztego wnioski że te wszystkie poprawki co w nim były mikrosoft wsadził do sp3 i dobrze

(Kolmar) #16

A ja nic specjalnego nie odczułem :slight_smile: Wydajność jest taka sama jak była. Może troche sieć lepiej działa.

(system) #17

Pobieram dodatek i zdam relację. Z wypowiedzi mojego kolegi wynika, że system laduje się o 5-10 sekund szybciej.

(pysiu) #18

wiecie przy beta jak sprawdzałem jakie są poprawki to mialem dwie do ati widać że je dodali odrazu bo narazie nic nie ma

zauwarzyłem ze na grach co się w jakiś sposób przycinały mi mam płynność mimo włączonych innych rzeczy :slight_smile:

(rgabrysiak) #19

Mam pytanie do osób które postawiły system XP ze zintegrowanym SP3 na czysto (o ile takie są).

W jakiej wersji są np. WMP i IE, z SP2 wszystko uaktualniało się do nowszych wersji a jak jest z SP3.

(fiesta) #20

Przecież to wynika z definicji service packa. Powinien zawierać wszystkie poprawki jakie wyszły do jego ukazania się .

8)