Dodatek SP3 PL do XP wrażenia wolna dyskusja

tak tylko AUTOPATCHER miał między innymi takie poprawki które mimo że już wtedy były w windows update mikrosoft ich nie dodawał przy aktualizacjach automatycznych a teraz są ,chodziło mi tylko o to że jeżeli Autopatcher nie ma prawie nic do dodania to Ci z Mikrosowtu zrobili z tym sp3 naprawdę dobrą robotę

Zainstalowałem SP3 i trochę żałuję, bo rozsypały się kompozycje, a nie ma jeszcze “przerobionego” polskiego pliku uxtheme.dll. Poza tym nie widzę większych różnic. Odniosłem tylko wrażenie, że nieco szybciej wyświetla listę folderów i plików Eksplorator Windows.

uxtheme.dll już jest, wystarczy poszukać na neowin.net

SP3 zainstalowany. Poprawiła sie znacznie szybkość przeglądania stron i system się szybciej uruchamia :). Nie stwierdzam problemów kompatybilności z jakimkolwiek oprogramowaniem.

Skąd można go pobrać?

Mike_PL , viewtopic.php?f=13&t=239918

Ja jednocześnie zainstalowałem SP3 i włożyłem 2GB ramu w dualu. Jak uruchomiłem mojego już nie najnowszego kompa to szczena mi opadła :o

System działa błyskawicznie, 0 jakichkolwiek zacinek, póki co zrezygnowałem z Visty :faja:

mi się Ad Aware 2007 posypał, zainstalowałem SP3 i potem chciałem uaktualnić Ad Aware,po aktualizacji wywalił error i musiałem go reinstalować bo przy każdym włączeniu programu się pojawiał i jedynie można było go zamknąć Ctrl+Alt+Delete :stuck_out_tongue: a tak system ciut szybciej rusza faktycznie :wink:

Czyli mam rozumieć, że po instalacji SP3, windows już spokojnie widzi 4GB ramu, a nie np. 3,2 czy 3,5GB tak jak to bywało wcześniej?

Nie, bo to nadal 32Bitowa wersja systemu

jeszcze jedno co zauważyłem - Kaspersky Internet Security 7 uruchamia się błyskawicznie po pojawieniu się pulpitu :).

w każdym razie w każdym kompie co innego przyśpieszy :stuck_out_tongue:

Nic nowego nie napiszę , XP z SP 3 ,śmiga szybciej ,żadnych negatywnych zdarzeń nie było . :smiley:

Ale nie trzeba całego systemu od nowa stawiać?

Nie trzeba 8)

Ja też zainstalowałem i jestem zadowolony. Nic się nie posypało, a system działa szybciej i stabilniej. Pozdrawiam.

również zainstalowalem sp3 dziś i nie zauważyłem jakiś specjalnych zmian oprucz tego ze posypały mi się kompozycje :stuck_out_tongue: ale to było do przywidzenia trzeba będzie poszukać uxtheme.dll dla sp3 :smiley: a jedyne przyspieszenie jakie zauważyłem to że system zamyka mi się jakieś 2 x szybciej niż normalnie a oprucz tego to nic jak na razie :wink:

Zaraz będę stawiać system z SP3 zrobiony nLitem i jeszcze odchudzony trochę :stuck_out_tongue: będzie szedł jak rakieta hyhy :smiley: :stuck_out_tongue:

A i podrzuć ktoś link do uxthem patchera do SP3 bo mi potrzebny będzie :smiley:

Vanshei , przecież nLite posiada opcje na wrzucenia Uxtheme. Nie wiem czy to na pewno jest Uxtheme pod SP3, ale ja wrzuciłem i skin się zainstalował. :slight_smile:

jak możesz to podrzuć :stuck_out_tongue:

ja także po instalacji SP3. Jakoś nie wiem, nie zauważyłem przyspieszenia… :frowning: