Dodatek SP3 PL do XP wrażenia wolna dyskusja

SP3 to totalna “olewka” użytkowinków XP przez Microsoft , długo oczekiwany SP nic szczególnego oprócz kilku krytycznych i mniej krytycznych uaktualnień nie wnosi , nawet IE7 nie “dołożyli” , SP3 wyraźnie wydany tylko po to aby zniechęcić do używania XP i przechodzić na Viste , jakoś mam jeszcze nadzieje że wersja oficjalna jednak coś więcej zaoferuje ale to pewne złudne nadzieje. No może napisze coś pozytywnego , instalacja XP z SP3 na czystym dysku tak jakby szybciej o kilka minut się instalowała. Pozatym instalując sam SP3 na około rocznym systemie nie zauważyłem jakiegokolwiek przyspieszenia systemu czy to podczas uruchamiania , użytkowania i wyłanczania.

Cóż nic nie wnosi takiego by instalować, ale co mnie wkurza pierwszy raz dostaje raport od NHC iż procesor grzeje się za mocno i zaraz wyłączy się komputer Amilio 2085 podczas gry w CS 1.6 \

wrrr

wnosi, wnosi

w koncu wpa2 jest pod xp wspierane

IE7 kazdy moze sobie od dawna sam zainstalowac bez sp3

mam wersje oficjalna i nie ma w niej zadnych cudow w porownaniu z wersja rc

co do predkosci to ja nie zauwazylem jakiegos przyspieszenia

Ja stwierdzam, że system bootuje się z taką samą prędkością

jak na dodatku SP2, jakiegoś szału z szybkością uruchamiania

aplikacji nie ma, niektórzy pisali, że stronki jakby się szybciej

wczytują - może i to prawda, ale ja tego jakoś nie odczuwam.

Jedyną zmianą poza tym, że mogę czuć się bezpieczniej jest napis

Dodatek Service Pack 3 we właściwościach Mojego Komputera,

to wszystko. Swoją drogą, wszystko o SP3 zostało przygotowane

w prezentacji dostępnej na vortalu. Można w niej znaleźć wiele

odpowiedzi na nurtujące pytania.

beztytuuve3.th.jpg

W tej kwestii możemy przegadywać się w nieskonczoność bez “widocznego” skutku , bo skoro można IE7 doinstalować to tak samo można i doinstalowywać inne poprawki zawarte w SP3 , jestem zdania że skoro powstaje uaktualnienie systemu to powinno ono zawierać wszystkie poprawki i udoskonalenia powstałe dotychczas.

Ja po zainstalowaniu SP3 miałem następujące problemy:

… nie otwierały się żadne strony w IE, była normalna wiadomość, że strona się nie otworzyła i jeszcze dodatkowa żeby coś tam zrobić i po tym powinno działać, niestety to nie dało pożądanych rezultatów, a w Mozilli natomiast strony się otwierały normalnie, ale gdy chciałem wejść do jakiegoś pokoju na kurnik.pl to wywalało mnie do pulpitu, tu coś z java zapewne.

Dobrze, że zrobiłem punkt przywracania systemu i działam z powrotem na SP2, może jeszcze spróbuje raz zainstalować SP3.

Czy zauważyliście poprawę szybkości przy wyłączaniu komputera po zainstalowaniu SP3?

elo, jeśli ktoś ma program Tune Up Utilities to nie musi szukać Uxtheme Multipatchera do SP3 :stuck_out_tongue: Bez problemu można zmienić styl Windowsa poprzez program :stuck_out_tongue:

A ja wam zazdroszczę :stuck_out_tongue:

Bo mam inną wersję XP - Windows XP FLP

I na razie nie ma SP3 dla niej, system wyszedł w 2006 roku

A wygląd się jakoś zmienił? nowe funckje dodali może?

Mam pytanko - czy SP3 zawiera sterowniki do kontrolerów SATA?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 … +co+nowego?

Tak, około 5 sekund i po wpisaniu danych w ekranie logowania (standardowy ekran w którym należy podać nazwę i hasło) po kliknięciu ENTER system mi się szybko ładuje wręcz od razu mogę robić na nim co chce i nie muszę czekać aż się usługi załadują (Kaspersky się szybciej ładuje w porównaniu do SP2)

Ja na swoim starym sprzęcie nie zauważyłem żadnych zmian.Jak chodził tak chodzi.Cóż.Stary sprzęt :expressionless:

Wiecie może dlaczego podczas instalacji SP3 pojawia mi się " wystąpił błąd wewnętrzny" i instalacji nie zostaje zakończona :frowning: