Dodawanie plików do vortalu

Mam pytanie, do kogo można się zwrócić, aby dodać plik do vortalu ??

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=31 Proszę bardzo :slight_smile:

Dziękuję :wink:

Ciekaw jestem czy ktoś w ogóle sprawdza te propozycje… Kilka razu już proponowałem o wstawienie programu K-Lite Mega Codec Pack, iż jest oon lepszy od ACE Mega Codec Pack. Zawiera on dodatkowo kodek .flv lub .rmvb. ACE któregoś z tych nie posiada. Po prostu K-Lite jest zbiorem wszystkich kodeków. Niestety do dnia dzisiejszego (minęły chyba 2 lata kiedy pierwszy raz zgłosiłem ten program do dodania go) nie pojawił się on w programach… Ciekaw jestem czy w ogóle się pojawi.

Trzeba było poczytać komentarze. Oto uzasadnienie:

a jak w “nowym” vortalu dodać plik/swój program do bazy

pisz konkretniej - propozycję programu.

Dokładnie chodzi mi o propozycję programu, czy jest w ogóle możliwość dodania własnego programu do vortalu i jak można taki program dodać.

Jedyne co znalazłem to “zgłoś aktualizację” - czy to jest to?

Dołączam się do pytania…

Tymczasowo zgłaszanie propozycji programów jest możliwe jedynie mailowo na adres redakcja [at] dobreprogramy.pl

szkoda tylko ze nie zamieszczaja programu.

Kiedys probowalem dodac program dumpingowiec przez formularz, minelo szmat czasu , programu an vortalu nie ma,

3 pazdziernika wyslalem maila z propozycja tego programu na podany wyzej adres i po kilku dnaich otrzymalem mail z

propozycja reklamy.

prokicki , nie uważasz, że korespondencji mailowej nie powinno się na forum publicznym bez zgody zainteresowanego, jeśli nie jest to korespondencją masową? Nieważne, czy były tam treści poufne czy nie.

Redakcja ma bardzo dużo zajęć ale wierz mi, że na wszystko starają się reagować, prędzej czy później.

Jakiś czas temu otrzymałem podobnego maila wiec z pewnoscia byla to korespondencja masowa i biorac pod uwage

fakt wylaczenia mozliowsci dodawnia plikow na stronie (przy braku informacji doprowadza to do szału, bo mase czasu starcilem na szukanie)

wysylanie takich reklam uzytkownikom jest bardzo nie ladne. Bo sugeruje ze to jedyny sposob na dodawanie programow.

Dodane 21.10.2009 (Śr) 16:03

no i dalej nie ma programu na portalu a normalnej odpowiedzi (nie propozycji wykupienia reklamy) nie otrzymalem, a nie tez

prosby o korekte czy dopisanie innych danych.

Dodane 12.11.2009 (Cz) 15:53

i dalej ani widu ani słychu … :frowning:

Odpowiedziałem obszernie w wątku: Jak dodać program do vortalu ?. Myślę, że znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Jeżeli chodzi o reklamę to jej wykupienie nie ma wpływu na dodanie bądź nie programu do bazy.

Krogulec