Dostosowanie strony nie działa poprawnie

Dzisiaj coś Wam się strony rozjeżdżają.


Na drugim nie wymusiłeś z hamburgera :hamburger: trybu komputerowego “Chrome”?

Znowu zrobili mądre* przekierowanie, zresztą niewidocznie, ale zaznaczałem teren myszą i wyjszło:

Tam było takie coś:
www.dobreprogramy.pl###new-tools
www.dobreprogramy.pl###popular-tools
Od razu elegancko:

To jakiś efekt uboczny skryptu WP “tworzenie to nasza pasja”, niby wyłączając wabiki jakie WP ustawiło to się naprawiają:

  • powiadomienia (czerwona kropka, ikona oznacz jako przeczytane na już “odhaczonym” powiadomieniu),

  • widget z sidebaru (biała luka),

  • nagłówek na blogu (ni z gruszki w lewy róg jako osobny element wskakiwała ikonka mężczyzny z logiem portalu).

Czyli widać WP jest gotowe by to aktywować jak DP jednak będzie chciało pop-up.

Co do problemu świeżo po instalacji uBlock Origin / Nano to można tylko zalecić wymuszenie aktualizacji filtrów, chociaż polskie chyba wcale nie są kopiowane do pamięci podręcznej dodatku?

A jak ktoś ma dodatek dłużej niż 3 dni to tylko obwiniać interwał aktualizacji po 7 godzina od nie pamiętam czego (…uruchomienia przeglądarki?).

Jeszcze mnie trzęsie z nerwów po świeżej instalacji UBO i przywróceniu z kopii zapasowej - na nowym firefoxie pokazuje tylko 1/3 zablokowanych żądań :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na głównej zauważyłem coś dziwnego w trakcie przewijania strony, albo jest to zabawa?

Nie, sprawdzałem. To już nie pierwszy raz, gdy strony się rozjeżdżają.

Hej,

Raczej nie - miałem wczoraj dokładnie to samo na mobilnym Chromie. Aż sam się zastanawiałem, czy nie wymusiłem trybu komputerowego - ale nie!

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Dziś też strony się rozjechały. Nie wszystke, więc albo w kodzie jest jakiś babol, albo któraś grafika coś pierdzieli.

4 posts were split to a new topic: Aktualizacja silnika forum

A post was merged into an existing topic: Aktualizacja silnika forum

Do zakładek mam dodane Nowe Wersje i od razy mam przegląd programów.
Zaznaczam, że filtry uBO własne zostały przeniesione na firefox 70.0.1 x64 (kopia zapasowa). Tak samo jest disconnect.
No i najnowszy firefox wykrywa coś tam* i chce pobrać mi to na dysk. Link powinien być mniejszy, - pomniejszam, zaznaczam tło - nic nie ma, a do pobrania jest:
MWSnap129
Co za diabeł aktywny na Nowe Wersje? Raz jest, innym razem nie ma. To ten filmik przebija na inne podstrony:
UseCrypt-Messenger-to-najbezpieczniejszy-komunikator-na-rynku.-Tych-zabezpiecze-nie-zamiesz.mp4

Babol :stuck_out_tongue_winking_eye:

Niby WP aktywowało latający player z boku (lewego / prawego) jak na reszcie domen WP.

I raczej nie chodzi mi o te “nasze najnowsze wideo”. Może to jego resztka cudem jest do pobrania z pomocą dodatku.