DP - nowe otwarcie

ja myślę że to jakaś „awaria” a nie że na stałe je wyłączyli.

1 polubienie

Acha, to kiepsko…chociaż jak wyłączy się blokera to się pojawiają, czyli jest nadzieja…że tak zostanie.

A może je nie wycięto a tylko spróchniały i zwaliły się same?
Stare dobre czasy. Tylko kiedy one były?
W 2015-tym? Może 2016-tym? Czy tez rok temu?
Jest tu taki dział. nazywa się Sprawdzone Porady.
Wystarczy sprawdzić wyłącznie ilość porad przypadających na dany rok by określić początek końca.
Teraz to wygląda na próbę odbudowy ale już dla innego klienta. Klienta z pokolenia gimbazy.

A jest ktoś taki tutaj?

@Docent Z ciekawości - czy @tomekb pracuje nadal w redakcji DP? Jest adminem? Bo coś go ostatnio nie widać na portalu ani na forum DP.

Pozdrawiam!

Tomasz od dawna już nie współpracuje z dobrymiprogramami :wink:

Tomek wielokrotnie pisał tu na forum, że „Jak ci się nie podoba, to odejdź stąd (w niewybrednych słowach)”. Mnie taż tak kiedyś podsumował.
Teraz wiem, że On się nie czepiał, tylko tak myślał…

@Docent Zgłaszam prośbę o zmianę tła na stronie głównej DP na lekko ciemniejsze gdyż tekst na obecnym tle dziwnie się czyta. Poniżej screeny.

Naprawdę ta biel wali po oczach i jest nie do zniesienia. Do tego czcionka też jest jakaś dziwna.

Pozdrawiam!

Włącz sobie tryb ciemny.

Kto przepuścił takie guano ??

Autora powinno się skierować do stron o parentingu ale nie do IT bo nie ma o tym najmniejszego pojęcia. Na Bogów, co tu się odpierdziela ??

2 polubienia

Pane Pangrys - tu je spam i dyskusje w tematach goowienkowych. DP ściga się z wykopem (wzmianka w blogach).
Przykro. Nie ma co czytać na DP i pisać. Tematy brukowe, techniczne wzmianki i raj dla hejtu - tako to je. Przykro.

1 polubienie

Tekst został zdjęty. Jest już późno dlatego rano porozmawiamy o nim na kolegium.

3 polubienia

aż bym z ciekawości zobaczył co tam było :slight_smile: nie zdążyłem przeczytać. ktoś ma screeny :smiley: ?

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1 polubienie

Możesz podlinkować jakieś przykłady takich błędów? Pytam z czystej ciekawości.

Nawet mi się nie chce. Ostatnio skomentowałem jej art dość niegrzecznie by nie pisała „po pijaku” czy jakoś tak. Zdania były ucięte, kończyły się nagle, zła składnia. Śledź jej artykuły to sam się przekonasz. Zresztą pod tym artykułem większość komentarzy była właśnie nie o tym o czym pisała Karolina tylko o jej stylu.

Kilka jej cytatów:

„Być może Microsoft wie o jakichś poważnych problemach związanych ze stabilnością Windowsa 11 i póki co pomysłu na ich rozwiązanie.”"

„Tym z testerów, którzy mieć doświadczenie z bardziej stabilną wersją Windowsa 11, Microsoft zdecydował się polecić przejście na wydania dystrybuowane na kanale Beta”.

2 polubienia

już znalazłem. web cache google działa :wink: ( wersja tekstowa)

Poprawione.

1 polubienie

Ja myślę, że wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Łatwiej jest je poprawić czy pracować nad tym, żeby popełniać ich mniej, kiedy zwraca się naszą uwagę na konkrety. Komentarze w stylu „pisania po pijaku” nie wyglądają na bardzo pomocne, a wręcz, pisząc wprost, są zwyczajnie chamskie.
Jeśli będziemy dla siebie mili i trochę bardziej wyrozumiali, to świat będzie lepszym miejscem.

Moim zdaniem.

PS
Pierwszy z brzegu tekst Oskara Ziomka o Windows 11, pierwsze zdanie:

Windows 11 ma stosunkowo wysokie wymagania sprzętowe, których ignorancja nie będzie opłacalna.

Dalej nie szukam - chodzi mi o to, że wszyscy popełniają błędy, a nie tylko jedna Karolina.

Może warto zainwestować w korektę?

PS2
Prywata z mojej strony. @Snow_Rainy czy jest możliwość podawania źródła pod artykułem? Z góry dzięki za odpowiedź.

1 polubienie

no tak, tylko takie błędy powinny być wyłapane przed publikacją a dodatkowo "pachną google translatorem " :wink: skoro „nowe otwarcie”, to trza dbać, " co by siary nie było " :wink:

1 polubienie