DP - nowe otwarcie

Nikt na to nie macha ręka. Po prostu karanie wszystkich za pojedyncze, niegroźne wyskoki mija się z celem. Patologiczne przypadki są raczej zdejmowane na bieżąco. Osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem przesadnej moderacji, ale jak ktoś rzuca mięsem na lewo i prawo to raczej zignorowany nie będzie. Pewnie ktoś powie, że to niesprawiedliwe i pachnie kolesiostwem, ale staż użytkownika i jego wkład w aktywność społeczności też ma znaczenie przy wydawaniu werdyktów.

Tymczasem w tak zwanej redakcji dp…

Tak, tak. Nie grę, wiadomo. Jestem zbyt leniwą bułą, żeby to edytować. Mam tak po bytowaniu na dp :laughing:

Marcinek ty jesteś tą w środku.

1 polubienie

Ja też nie jestem zwolennikiem przesadnej moderacji, ale efekt takiego rozwiązania jest raczej średni (na forum jest jeszcze w miarę ok, pod artykułami gorzej). Nikt nie oczekuje karania za pojedyncze wyskoki czy głupi tekst. Ale już nie wiem czemu służy trzymanie trolli wrzucających memy w trakcie dyskusji o przyszłości portalu.

Memy to pasożyty umysłowe, dzięki którym istnieje kultura :wink:
vide: https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C412279%2Cbadaczka-o-memach-jako-pasozytach-umyslu-tworzacych-kulture.html

Masz rację. Zgadzam się, że trzeba to naprawić. Moderacją zajmuje się inny zespół, to nie jest część redakcji. Jesteśmy w trakcie wdrażania zmian. Za dwa tygodnie będzie lepiej.

Dobrze wiesz, że nie mówię o memach Dawkinsa z „Samolubnego genu”. :wink:

Wiem, wiem :slight_smile: Ale ten tu Naczelny Hejter to mi wygląda na Twojego osobistego wielbiciela :wink:

1 polubienie

Ja myślę, że napisał w nicku, czym będzie się zajmował i to robi. :slight_smile:

2 polubienia

Po jakim czasie będzie go można awansować na Hejtera Hejterów a potem na Hejtera Wszystkich Hejterów? :wink:

1 polubienie

Nie da rady awansować, bo po migracji odznaki przestały działać :frowning:

1 polubienie

Myślę, że mem jest w tym wypadku po prostu krótkim i treściwym podsumowaniem tego co dany osobnik sądzi o sytuacji. Można płakać czy się przepychać, a można też wrzucić mema, bo szkoda strzępić języka.

Przy aj niej tak to rozumiem. Memy poza tym są uniwersalnym przekaźnikiem emocji, często lepszym niż wszędobylskie emoji.

2 polubienia

Ale macie kontrolę nad tym zespołem, czy też nie? Bo jak nie, to „wdrażanie zmian” na nic się zda. Będzie jak z reklamami : „nie my się tym zajmujemy” itp. Już kiedyś pisałem - nie macie żadnej samodzielności, robicie co wam każą, nie macie kręgosłupa. Na razie słyszę obiecanki „wkrótce”, „za dwa tygodnie” itd.

1 polubienie

Tzn., że uważasz, że tak właśnie powinna wyglądać dyskusja na forum? W komentarzach pod artykułami również?

Nie zrozumieliśmy się. Ja niczego nie obiecuję, informuję tylko, co robimy.

Dobrze, masz rację. Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie o kontrolę nad zespołem moderatorów.

1 polubienie

Większość stron które połknęły duzi gracze zamieniają się w bazar i portal o wszystkim i niczym. Nie inaczej w przypadku DP, główna osrana reklamami z WP że bez blockera ani rusz. Taki trend, nic nie zrobisz a odpryskiem tego jest ucieczka społeczności i spadek jakości zawartości głównej czy forum…

1 polubienie

Czy wrócą i kiedy powiadomienia na głównej stronie o komentarzach dla zalogowanych?

Witam.
Czy powiadomienia o nowych komentarzach na stronie głównej dla zalogowanych wróci i kiedy
Pozdrawiam

Cześć, z tego co mi wiadomo drużyna @Docent pracuje na tym, kiedy dokładnie się to pojawi? Najszybciej, jak to możliwe… :slight_smile:

dziękuję za odpowiedź:+1: