Duża aktualizacja forum

Zrobiliśmy dużą aktualizację forum, dajcie znać gdyby były jakieś problemy.

1 polubienie

Zero różnicy :wink:

2 polubienia

Chodzi tak samo wolno :wink:

3 polubienia

Rozumiem że żadnego changelogu nie można się spodziewać? Przynajmniej byłoby wiadomo gdzie szukać i spodziewać się błędów/zmian.

Ale nie chodzi wolniej, a to już na plus trzeba zaliczyć :smiley:

1 polubienie

Nie widzę różnicy

Changelog tutaj: https://meta.discourse.org/t/discourse-version-2-1/86339

2 polubienia

Czy może nie myśleliście o stworzeniu motywu na forum wyglądem spójnego z stroną?

@hokisho Ale z ciebie żartowniś :laughing:

Style są, ale nie ma żadnego stylu wyglądem przypominającego nową wersję strony (+jeszcze lepiej jak by był łącznie z nagłówkiem)

Chodziło mi o to, że na forum jest pierdyliard stylów do wyboru, ale żaden nie działa prawidłowo, a ty chcesz żeby dołożyli kolejny? :smiley:

Chcę jeden a dobry (DOMYŚLNY - ale nowy)

Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. :laughing:

A jest już jakaś poprawa stylów? Dalej krzaczą się? Powtarzam się, ale styl domyślny bije po oczach bielą.


A już myślałem, że style zostały też poprawione. :smirk:

Stwórz własny … i poprawiaj go co aktualizację :laughing:

1 polubienie

Hej,

No ja na razie też nie znalazłem żadnych nowych błędów po aktualizacji. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Kilka minut temu, samoistnie zostałem wylogowany, a pod górną belką pojawił się komunikat:

Due to extreme load, this is temporarily being shown to everyone as a logged out user would see it.

Z powodu dużego obciążenia…” obciążenia czego? @tomekb

Po powtórnym zalogowaniu, wszystko jest good…co to za “nowe” triko?

A ile razy strona mi padła to już nie wspomnę. Po odświeżeniu strony wszystko wróciło do normy.

Ja tak miałem wczoraj.

Style i tak się strasznie krzaczą co drugi działa.