Duża aktualizacja forum

Z dziennika zmian widzę, że dalej na forum mamy AwesomeFont 4.7 pewnie 5 za bardzo zmienia ikony - testowo nadpisałem u siebie i trochę zmieniły wygląd.


Po aktualizacji okienko do wpisywania komentarza jest niewidoczne, gdyż przysłania je klawiatura ekranowa. Pole powinno iść do góry, ale tak się nie dzieje, jest przyklejone do dołu okna. Błąd jest na Androidzie 8, nowa wersja Chrome.

Ja tak nie mam z Ghostery Browser:

Ani Chrome:

Zaś szykuje się nowa aktualizacja, bo zaczęła rosnąć liczba obecnych, a tłoku w tej godzinie nie ma… :wink:
MWSnap071

2 polubienia

Może znowu będzie próba bicia rekordu liczby osób online? :smiley:

27 minut temu - było 106, gdy dodałem temat i wróciłem na główną.
Obecnie Online (119)

Zbliżą się do 200, może jutro rano będzie w okolicach tysiąca. :thinking:

1 polubienie

Na chwilę obecną 184

1 polubienie

Wam się wydaje, żeę inni tego nie widzą i musicie ich o tym informować?

1 polubienie

Ok, dość spamu. Wyliczanka była na czacie, ale w wątku tego nie róbcie. Tam w dodatku do każdej daty dodawano wydarzenie historyczne.

1 polubienie

Ale te ilości uczestników Online to ściema ! (Wysyp użytkowników - trolli)

Ale to nie znaczy że musisz rozsiewać spam w każdym możliwymi i nie związanym z tym temacie.

Hej,

Zaktualizowaliśmy właśnie forum do najnowszej wersji - jest to duża aktualizacja Discourse, która wprowadza zmiany m.in. w silniku do generowania grafik i awatarów.

Jak pewnie zauważyliście, awatary generują się obecnie bardzo powoli… Jest to sytuacja przejściowa i z czasem, kiedy większość zostanie przemielona na nowo, będzie ok :slight_smile: W międzyczasie prosimy o wyrozumiałość i ew. zgłaszanie innych bugów, jeśli takie wystąpią (oby nie…) :wink:

Dzięki!

1 polubienie

Ja np. muszę wrzucać grafiki na imgur, bo chwilowo ładowanie ich do posta blokuje się na “Wgrywanie 100%”

Wysyłanie: image.png

To jest pewnie związane z trwającym przetwarzaniem grafik, zakładam że problem się rozwiąże gdy będą awatary.

1 polubienie

U mnie bezustannie (co jedno odświeżenie strony) pojawia się informacja o nowym poście w śledzonych tematach. Po kliknięciu nic nie ma.

Microsoft Windows 7 Professional x64
Google Chrome 70.0.3538.77 x64

Może to z winy, że nie gasną lampki koło czasu dodania posta / wątku.

Albo wieczny bug:

U mnie też nie odznacza przeczytanych tematów (czy wiadomości prywatnych). Zobaczymy co będzie jak przemieli te avatary.

ps.
No ale żeby taki serwer tyle mielił aktualizację to aż dziwne :laughing:

1 polubienie

Ale wreszcie przemielił…i u mnie jest prawie okej.

1 polubienie

Rozumiem, że duża aktualizacja forum.
Nie rozumiem, dlaczego z tego powodu musiało zbraknąć tego, który dodaje programy. A z tego, to już żyją dobreprogramy i olanie tej funkcji, to poważny błąd.
Mamy już 18:25. Dzisiaj aktywność z dodawaniem artykułów nie maleje. Tylko z nowymi wersjami jest zamknięta stodoła.

1 polubienie