Duże spadki fps - Logi czyste

Zrobić skan na obecność wirusów.
Wykonaj obowiązkowy raport.

FRST.txt (38,7 KB)

Podsyłam skan

Zmieniłem dział na właściwy.
@iJuliusz hilfe!

1 polubienie

@anonimek3221 podeślij jeszcze Addition

A co to jest?

A pamiętasz swój stary wpis? Tam też wrzucałeś pliki … i wiedziałeś co to :smirk:

No wlasnie nie pamietam teraz juz wiem :smiley:

1 polubienie

Addition.txt (29,8 KB)

Doradzi ktoś coś?

A ja się inaczej podpytam :slight_smile:

  1. Korzystasz z jakichś ulepszaczy systemowych / automatyczne sterowniki ?
  2. Z jakiego antywirusa korzystasz?
  3. Jaka wersja systemu?
  4. Sterowniki masz aktualne ?

Centrum Zabezpieczeń … jest puste :neutral_face:
Platform: Windows 10 Pro Wersja 1809 17763.503 (X64)
BIOS: American Megatrends Inc. V1.1 07/16/2012
Motherboard: MSI 760GA-P43(FX) (MS-7699)
Procesor: AMD FX(tm)-6200 Six-Core Processor
Całkowita pamięć fizyczna: 8175.18 MB

A ja dodam, że nie ma oznak infekcji, ale można trochę oczyścić

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\Komputer\Downloads
    fixlist.txt (1,8 KB)
    “Plik naprawczy został wykonany w FiRST Editor 1.08b © ijuliusz.pl”
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.
  4. Pobierz ADWCleaner, uruchom z Uprawnieniami Administratora, uruchom skanowanie i oczyść, wklej plik wynikowy.
1 polubienie

1.Ogólnie to samo mi większość rzeczy zainstalowało jak robiłem format niedawno i piszę że wszystko aktualne.
2. Avast
3.Win 10
4.Piszę że wszystko aktualne jak sprawdzam

Dziwna sprawa skoro wszystko niby okej a w grach nie daje rady gdzie laptop 4gb ramu z procesorem dużo słabszym i kartą 1gb miał lepsze wyniki :smiley:

Fixlog.txt (7,3 KB)

Skrypt wykonał się poprawnie.
Dodaj jeszcze plik wynikowy ADWCleaner
Jeśli problem nie ustąpił, przenosimy do innego działu.

AdwCleaner[C00].txt (1,4 KB)
AdwCleaner[S00].txt (1,3 KB)

Niestety sprawdzałem przed chwilą i problem nie ustąpił ;/

Bo nie w wirusach przecież był problem?

Wychodzi na to że nie, więc może ktoś jeszcze coś zaradzi

Co dokładnie masz w laptopie?
Ten komputer , szczególnie grafika, jest stary. Jak nie dasz minimalnych to spadki będą, z minimalnymi pewnie też lecz mniejsze :wink:

To komputer stacjonarny

  • Płyta główna : MSI 760GA-P43
  • Procesor : AMD X6 FX-6200 3.8GHz BOX (AM3+)(14MB) 6 rdzeni, 6 wątków
  • Karta graficzna : Geforce Zotac 650TI OC 2GB 128bit DDR5
  • Pamięć RAM : ADATA 8GB DDR3 1600
  • Dysk twardy 500GB
  • Zasilacz : Tracer 450W

Ja doskonale wiem ze nie jest to nowy komputer, ale taka specyfikacja patrząc na wymagania gier o których wyżej pisałem nie powinny stwarzać takiego problemu że klatki spadają ( w Cs go ) do 30 gdzie tak jak pisałem laptop o dużo słabszych parametrach nie miał takiego problemu i grałem w 60 klatkach na najniższych a tu nawet na najniższych ustawieniach są takie ścinki i spadki klatek, dodam też że w grach wykorzystanie procesora i karty jest w granicach 20-80 % wszystko zależy jakie dam ustawienia, a mimo to klatki spadają, bawiłem się różnymi ustawieniami w grach. Jedyna gra która chodziła dobrze było GTA V na średnio/wysokich a ma dużo większe wymagania niż gry wyżej wymienione.

W Laptopie był procesor i5 2,2ghz 4x rdzenie 4gb ram , karta graficzna 1 gb nie pamiętam nazwy bo już nie posiadam tego laptopa ale na gry typu Leauge of Legends czy Counter Strike wystarczało natomiast już taki Fortnite to 5-15 fpsów trzymał, tutaj przy Fortnite mam nawet ponad 100 na srednio/wysokich ale spadki ogromne i ścinki że no nie da się grać.