Dużo FPS i zacinanie się gier

Ram ramem, ale dysk też ma jakiś wpływ na działanie gier, nie prawda?

…wiem że to głupie pytanie ale czy przypadkiem nie grasz na full detalach i przez to ci się tak tnie, chociarz masz taki sprzęt który raczej spełnia wymagania tych gier które wymieniłeś

Pisze się chocia ż.

Czepiasz się innych, a sam nie wiesz. Skoro nie wiesz co “on ma tam nie tak” to po co komentujesz?

Przecież to jest oczywiste że ten sprzęt ciągnie mu najnowsze tytuły.

Raczej na pewno :wink:

Tak jak koledzy wyżej, prawdopodobnie ścinki są spowodowane tym WD Green’em, wynika to z wolnego odczytu dysku.

czyli jesteś na tym forum tylko żeby kogoś ośmieszyć a z siebie robisz jakiegoś znawce który wszytko od razu wie

a co do dysku to może być tak że gry ma zainstalowane gdzieś na końcu dysku w którym odczyt jest o ponad połowe mniejszy od miejsca na początku dusku i do tego dochodzi ten niezbyt “szybki” odczyt z dużymi spadkami do paru mega

Jak na razie to ty próbujesz tutaj poniżać…

Zobacz sobie na prędkość odczytu, taką jak on ma to ja mam w swoim 5 letnim Samsungu :stuck_out_tongue:

Czy istnieje coś takiego jak inna prędkość na początku i końcu dysku? Bo nie słyszałem nigdy o tym : O.

Nie ma co spekulować - seria “Green” to chyba najgorsza z serii WD.

“Czy istnieje coś takiego jak inna prędkość na początku i końcu dysku? Bo nie słyszałem nigdy o tym”

wystarczy sama praca na dowolnym dysku żeby to zauważyć , np. podczas zerowania dysku predkość coraz to maleje i im bliżej końca dysku tym prędkość odczytu jest zauważalnie mniejsza .

I nie wiem co ty tu piszesz o jakimś poniżaniu, że napisalem coś co ty możesz nie wiedzieć a ty odrazu się czepiasz.