Duży plik .tmp na partycji D (niesystemowej)


(Marcinj10) #1

Witam,

Zauważyłem dzisiaj, że na partycji D (system jest zainstalowany na C) mam plik DUMP42aa.tmp. Zajmuje on 934MB (dla mojego 120gb-owego dysku to dużo).

Mogę ten plik usunąć? Do czego on służy?


(Drobok) #2

Usuń, jak nie będzie się system rzucać o to że plik jest używany to nic się nie stanie. Nie instalujesz czegoś przypadkiem ?


(pawcio1212) #3

mi takie rzeczy wrzuca na partycje z największym wolnym miejscem tylko że w większości przypadków się usuwają ale czasami mogą zostać


(Longhorn2009) #4

Ustaw w Panel sterowania - System tak jak na obrazku gallery/image_page.php?album_id=20&image_id=4026 opcje zapisywania informacji o debugowaniu i możesz jeszcze w narzędziu drwtsn32 odznaczyć wszystkie opcje. W ten sposób zablokujesz tworzenie tego typu plików przez system. Więc jeśli program takiego nie utworzy to więcej się on nie pojawi.


(Marcinj10) #5

jak chcę to usunąć to wyskakują mi potrzebne uprawnienia administratora. Mam pozwolić?

Longhorn2009 - wolę tego nie wyłączać, bo mam teraz pewne problemy z płytą główną lub pamięcią RAM i przy błędzie wolę, żeby raporty się zapisywały


(Drawkora) #6

A co to za problemy? Może będziemy mogli Ci pomóc. Napisz co się takiego dzieje.


(Marcinj10) #7

drawkora - założyłem wątek na ten temat tutaj - windows-sie-restartuje-ubuntu-wywala-blad-t459327.html#p2906075 - , ale niestety nikt już do niego nie zagląda.