DVD problem z czytaniem płyt

W niektórych punktach w tysiącach.Jak usunę to nic się nie stanie?

Na bank nic, program tworzy sobie backupa plików które usunął (jak każdy tego typu program :slight_smile: ) więc usunięcie ich jest bezpieczne. Jak komp uruchomi się bez problemów ( tak będzie, spokojnie) to wyłacz i włącz przywracanie systemu

Do jakiego punktu przywrócić?

Nic nie przywracaj. Jak po usunieciu śmieci komputer uruchomi się normalnie to wyłącz i ponownie włącz przywracanie systemu http://support.microsoft.com/kb/310405/pl - usunie to wszystkie wczesniejsze punkty kontrolne systemu w celu unikniecia przywrócenia przez system śmieci. Usunie to również zbędnego backupa usuniętych plików przez Advanced

Zrobiłem tak jak napisałeś. Ale napęd nie działa. Odepnę go i podłącze jeszcze raz może usuwanie syfów pomogło.

Dodane 16.08.2011 (Wt) 19:24

Podłączyłem i jak włożyłem płytę to odczytał ale po włożeniu drugiej płyty już nie.

Mam nadzieję że użyłeś ponownie autorun rapair’a. Jeżeli nadal nie trybi to zmień odtwarzacz na VLC Media Player(odtwarza najprzeróżniejsze formaty, posiada mnóstwo kodeków). Kiedy i to nie przyniesie poprawy pozostaje - serwis. Jedyne co jeszcze będę ci mógł poradzic, ale to już poza tematem to pobranie nowszej wersji internet explorera bo masz starą wersje w której zapewne jest mnóstwo luk bezpieczeństwa

Dzięki za info. Chyba jedynie pozostaje serwis bo nic nie pomaga. Pozdrawiam