Dyskusja o nowej stronie DP

Chyba urypało większość komentarzy pod wpisami

Pod blogami multum reklam lub proponowanych wpisie innych użytkowników a potem komentarze … brr jak to wyglada

Nie urypało, tylko są powątkowane, a te domyślnie zwinięte.

A co to wpisy blogowe już nie będą na głównej DP?

Jak dla mnie jest OK i strona tak jakby w końcu lżejsza co oczywiście na duży plus.

I to mi się podoba. :wink:

Powrót reklam dla zalogowanych / aktywnych?

Strasznie wygląda to nowe wp, sporo reklam przybyło i trzeba się będzie pewnie trochę namęczyć nim się je zniknie.
Biały motyw, przynajmniej dla mnie jest nieczytelny, na czarnym już da się przeglądać.
Pożyjemy, zobaczymy, może coś poprawią, a może więcej reklam od wp dodadzą.

O, widać, że inflacja nawet na DP, bo jak na razie, to strasznie biedna ta strona się zrobiła.

Gdzie?
W moim wpisie o Linuxie np, było 132 komentarzy a jest 40 ;/

Grafikę róbcie w WebP.

1 polubienie

Nie chce mi się liczyć, ale możliwe, że odpowiedzi na komentarze nie są wliczane do podsumowania pod artykułem.

Prawie jak motyw na starych dobrychprogramach… prawie :smiley:

Jak to paskudnie wygląda bez adblocka :joy:

3 polubienia

Ach, świetnie. Wygląda na to, że teraz wszystkie komentarze podlegają jakiejś moderacji. :slight_smile:

I na dzień dobry każdy jest anonimem? :open_mouth:

Jakieś problemy techniczne że na forum konto działa a na portalu nie ?!
trzeba będzie do adguarda zaraz zgłosić aby zablokowali nowe otencjalne miejsca na reklamy bo widzę że już macie zarezerwowane nowe miejsca między rubrykami …

Wychodzi na to, że jest szansa, aby się jeszcze pojawiły: “Jeszcze przez kilkanaście godzin częściowo niedostępna pozostanie sekcja blogowa, jako że cały czas trwa migracja danych.”.

No i wjechała mi reklama… Przyyypadek? :wink:

PS tak, wiem jak działają reklamy. Tak, szukałem ostatnio Toi-Toi na wynajem.

1 polubienie


WP, WP, WP i jeszcze raz WP!
Jak tych okropnych szarych kwadratów z logo WP się pozbyć przy użyciu AdGuarda? Jakiś filtr?
To są Wirtualnopolskieprogramy teraz :smiley:

1 polubienie

To co, tworzymy grupę na FB?