Dyskusja o nowej stronie DP

kiedyś tego nie było

i tu i tam zdarzają się jednostki co myślą inaczej

A o co dokładniej ?

Ale czyja to wina, że ludzie uważają że wygląd sprzed 10 lat był ładniejszy od tego który obowiązuje teraz jako wygląd na miarę XXI wieku? Ich czy tych bezguści którzy projektowali aktualny wygląd?
Jeżeli chodzi o nowy wygląd to można jedynie o nim powiedzieć że na białym jest biało na czarnym czarno. Storna wygląda jak prosty szablon na blog z lat 2000. I to ma być ta nowoczesność? Ja wchodząc na DP to mam wrażenie że cofam się do czasów modemowych.

1 polubienie

Kurcze, wychodzi na to że jak wrzucamy Bloga i po publikacji wpisu okaże się żę gdzieś zapodziała się literówka, to z automatu po poprawie, ląduje w kąciku moderacji … masakra

Ja tam bym się cieszył, nawet jakby to miało działać z mutta… Problem w tym, że nie działa i nie jest funkcjonalne.

Zbyt mocno zaciśniętych gogli nostalgii.
image

A takiego lizodupostwa jakie ty uskuteczniasz tutaj i na głównej to dawno nie widziałem nawet przez takie gogle. Płacą ci za to czy dopiero liczysz na jakąś posadę w redakcji WP?

1 polubienie

Myślę, że już nie musi tego robić. On już tam wszedł głęboko i to bez użycia masła.

XDDD

Tak się podlizuje, że wytykam masowo, jak wielką porażką jest ten nowy portal. Tylko jak nie przytakuje i wyśmiewam jednocześnie ludzi plujących kwasem jak ty to jest źle. Albo czarne, albo białe. Nic dziwnego, że głosowałeś na wiadomo kogo.

TL;DR to był tylko żart a ty się sprułeś. Wyjmij kij z wiadomego miejsca. XD

Jak wiadomo, mała drzazga w cudzym tyłku, bardziej zawadza niż wielki kij we własnym :wink:

1 polubienie

mi dopiero restart przeglądarki pomógł… teoretycznie bo trzeciego zdjęcia już wgrać się nie da - dostaję error, że grafika nie może mieć ponad 8MB a ma 3…. chyba ktoś nie wymyślił limitu 8MB na wpis….

Znowu 500 przy otwieraniu blogów.

O dziwo po kliknięciu na blogi z forum działa :sweat_smile:

Raczej to nie ma znaczenia, ciekawe czy ustalili, że AdGuard lub uBO robi błędy 500?

Ja bez uBO dostawałem 500 czasami. Ostatnio to nie zdarza się.

„Potem zapewne mocno…”

no o to czy to coś zmieni,czy odniesie skutek pozytywny

Nie znalazłem takiej wypowiedzi.

Jesteście uzależnieni :upside_down_face:

PS.
Przeglądam DP 5 razy w tygodniu, zdarza się i 50, ale 'zero się nie liczy, więc wychodzi: pięć.
A więc, u mnie, to co najwyżej przyzwyczajenie, hi hi.

Idźcie się leczyć :grin:

Zrobiliście taką spamerię z tematu, że równie dobrze można już go zamknąć, bo nikomu normalnemu nie będzie się chciało tego czytać żeby odpowiedzieć na pytania społeczności…