Dyskusja o nowej stronie DP

Przecież chyba nie ma już wątpliwości że to nie o wygląd chodzi.

Może chociaż na Forum nie jestem anonimem?

nie tylko,ale było miłe dla oka Ciebie i nie tylko razi czcionka może się to ustabilizuje

Mogłby w końcu edytor blogów działać….

Witam.
na reklamy najlepszy jest bloker

Rozumiem, że to do mnie. Tyle kodu już napisałem, że mam gdzieś, czy będę wspomniany. Zresztą na githubie napisałem wyraźnie " For license ask (tutaj adres) - for example all OSS licenses (like MIT, Apache and GPL2) can be discussed."

Czy tak czy inaczej - gdyby zebrać kilku chętnych ludków, możnaby odtworzyć DP (jedna osoba nie wystarczy i nie chodzi nawet o moce przerobowe, tylko o zwykłe zniechęcenie, które w końcu dopada każdego).

Chcecie wyglądu sprzed 10 lat i nie przeszkadzała reklama dobrego samochodu i procesora?
A tak było pięknie… chociaż ani mądrzej, ani głupiej :wink:

:neutral_face:nie miałem na celu urazić,i myślę że tego nie uczyniłem ale każdy ma prawo do własnego zdania
mnie osobiście podobają się poprzednie wersje

Grafika nie została zapisana ponieważ nie masz do tego uprawnień. Spróbuj zalogować się ponownie.

Świetne te nowe blogi…

1 polubienie

@askofer Niech sobie testują na jakimś testowym serwerze u babci w domu. Czemu ja mam być królikiem doświadczalnym ?

Nie tylko WP to robi. Nie powinieneś być w szoku - powiedzmy.

U babci w piwnicy, między ziemniakami a słoikami.

1 polubienie

Właściwie, to widziało mi się subaru. Jako zapalony gracz w colin mc rally właśnie dla subaru polubiłem dobreprogramy. U góry dobre auto, a po lewej procesor.

1 polubienie

Wszystko ma swój czas. Nawet subaru musi się zepsuć.

masz rację
podobnie jest z systemem Windows

powiedz tylko czy to zostanie uwzględnione czy to odniesie skutek ?
tak tylko pytam…

Oczywiście. To tylko kwestia czasu :wink: Ten jednak jest nieskończony :wink:

a tak w tym się zgadzam chodzi o czas:grinning:

Chyba zablokowanie któregoś javascriptu ten błąd wywoływało, bo jak uwolniłem je w umatrix grafiki udało się wgrać i błąd już się nie pojawiał :wink:

Edit: Potwierdzam że też zdarza się to od czasu do czasu - odświeżenie strony pomaga. Zapisywanie nie działa za każdym razem, ale po kilku kliknięciach jest okej, bez konieczności odświeżania strony.

dadzą radę,to tylko taki mały „bluesccren”