Dyskusja o nowej stronie DP

To nazywa się ściema. :smiley:

Jest rozwiązanie:

#?#div[data-index]:-abp-has([href*="/informacja-prasowa" i], [title*="informacja prasowa" i])

Ale wiadomo, że mogą wiele zrobić by filtr nie łapał poprawnie (od zmiany imienia i nazwiska w bazie „RODO”) po sztuczne generowanie elementu, a właściwy będzie mieć inny atrybut - nawet konstrukcja upward jest podatna na to.

Nic z tych rzeczy. Nie używam żadnych blokerów na DP. Coś się nie doładowało w tle :confused:

Ja tez nie :stuck_out_tongue_winking_eye:

W związku z tym może @gtxxor?

@gtxxor Powinna być jeszcze edycja komentarzy…

Właśnie wydaliśmy na produkcję poprawki dotyczące obsługi logowania, co oznacza, że błędy 500 oraz problemy z dodawaniem obrazków, komentowaniem jako anonim itp. nie powinny już występować. Dajcie znać, czy tak jest w rzeczywistości :slight_smile:

Na razie OK. Jednak przydałoby się:

  • szybsze pojawienie się komentarza dla zalogowanych.
    (bo nie chce mi się czekać i sprawdzać czy komentarz się pojawił czy nie. Napisany 5 minut temu
    mój komentarz wciąż jest niewidoczny więc pewnie przepadł albo nie przeszedł przez moderację.
    Jeżeli nie przeszedł przez moderację to powinienem dostać o tym info)
  • opcja edycji która była a się zmyła.
  • powiadomienia, że ktoś odpowiedział na nasz komentarz.
1 polubienie

Potraficie naprawić jedną rzecz żeby nie zrypać drugiej? Dodaliście wersje robocze sprzed 19 kwietnia, extra. Wróciły wersje robocze z 2015 roku nawet, jednoczęsnie zniknęła wersja robocza z piątku :poop:
Dalej jest nie rozwiązany problem z wrzucaniem zdjęć, wrzucam zdjęcie 4MB a tu komunikat, że mogę wrzucać zdjęcia do max 8MB, no kur… :rage:

@lordjahu robił screen fotki i ten screen wchodził mu na bloga. Zakładam z tego powodu, że może być jakiś problem importem do bazy danych zdjęć w formacie JPG - może jakaś biblioteka się buntuje. Spróbuj zapisać swoje obrazy jako PNG (tak to zrobił lordjachu w swój pokraczny sposób :wink: ) i dopiero wrzucać.

@luqass aktualnie widzę jedną wersję roboczą u Ciebie i jest właśnie z piątku - jeśli to nie ta, to napisz mi proszę na priv o czym był tekst, poszukamy. Co do zdjęcia, również poproszę o ten plik na priv - sprawdzę to. Dzięki!

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Kiedy komentarze zaczną działać @Docent ?

Ty się chyba o jakiegoś czasowego bana na ochłonięcie prosisz :wink:

hej, mam 2 szybkie pytania: czy bloger może wybrać zdjęcie na miniaturkę? i czy będzie możliwość (a może już jest?) opróżnienia „kosza” na własnym blogu?

tylko kiedy?

to jest tak samo jak z systemem ‘W’ ,testowany na żywym organie

no to w końcu jak ?
teraz jest lepiej ,czy przedtem było
po co było psuć co działało?

Mam nadzieję, że ten bad gateway który dostałem na forum, to była aktualizacja silnika, bo aż mnie zmroziło :wink:

@darek719 wybór zdjęcia do miniaturki (podobnie jak trochę więcej możliwości w zakresie osadzania zdjęć, ich rozmiarów na stronie, układu itp.) wprowadzimy niedługo, obecnie brane jest pierwsze zdjęcie jako główne. Co do opróżniania kosza, hm… Nie mieliśmy tego w planach, ale nie wykluczam :wink:

1 polubienie