Dyskusja o nowej stronie DP

Nie taki mały chyba… :frowning: Dzięki za zgłoszenie, działamy!

1 polubienie

Lepiej zostawić to na rano, jeszcze zbugują się linie po wstawieniu enterów i będą je kopiować z notatnika.

1 polubienie

W najgorszym przypadku jedno takie cofanie rypie nawet kilka minut pracy. Dlatego tak ważne jest dodanie funkcji cofnij-ponow

Udało się uruchomić forum na najnowszej wersji Discourse :slight_smile:

Obecnie w tle działa sporo procesów aktualizacyjnych (procesowane są stare posty, a mamy ich 4 miliony!), dlatego forum może zamulić od czasu do czasu. Będziemy to monitorować, mam nadzieję jednak, że obejdzie się bez większych problemów.

Po kolei sprawdzamy wtyczki, na razie jest mały problem z wtyczką reklamową :stuck_out_tongue:

Jeśli byłyby jakieś problemy, to dajcie proszę znać. Dzięki za pomoc, wiem że sporo z Was trzymało kciuki :slight_smile:

5 polubień

Obniżyłbym priorytet tego problemu :joy:

@Docent Zobacz do swojej skrzynki powiadomień czy nie masz tak samo, bo ja dostaję setki informacji o nieprzeczytanych postach… Część z nich na pewno jest błędna, przynajmniej te, które na szybko sprawdziłem. Np. powiadomienie, że admin @FadeMind zacytował mnie ostatnio w jakimś temacie. Wchodzę, a tam cytowany jest inny użytkownik.
Te powiadomienia nie pokazują się w liczniku przy awatarze, ale po kliknięciu je widać.

To był taki żart, tzn. wtyczka faktycznie coś nie działa, ale nie poświęciliśmy jej ani minuty jak na na razie :wink: były naturalnie poważniejsze tematy.

1 polubienie

@Docent Już po aktualizacji? Mam straszny sajgon z powiadomieniami.

Pozdrawiam!

Też to widzę, ale zupełnie szczerze - nie do końca wiem dlaczego tak się wydarzyło…

1 polubienie

Wappalyzer dalej wykrywa gdzieś resztki 2.4.0 (nie umie odróżnić numerka bety ani wykryć gałęzi stabilnej).

Co to za powiadomienia? W większości tych tematów nie brałem udziału

1 polubienie

Najlepsze jest to o obcym PW z samej góry.

https://forum.dobreprogramy.pl/t/panicagaming-aandrzej111/648039/13

1 polubienie

@krystian3w No oficjalny warn (widać to po kolorze ikony wiadomości).

Pozdrawiam!

@Docent jak kliknę na Odrzuć to nic się nie dzieje. Status powiadomień nie zmienia się. Pozdrawiam

2 polubienia

ja mam coś takiego

Poza tym jest błąd: klik na pierwszym powiadomieniu od góry powoduje to:


Tak btw to nie Ctrl+R tylko Command ( Cmd ) + R

Tłumaczenie raczej nie ma szansy sprawdzać czy serio masz macOS a nie udajesz z pomocą UA przeglądarki.

xDD Ja nawet nie chcę sobie wyobrażać jaki oni maj tam burdel w kodzie i w bazie xD
Co wy… wszystko na produkcji robicie?

2 polubienia

@krystian3w


Jak widać system nieudawany

No nie… DP to nie mBank…

Nie wiem czy jak mBank. Ja bym porównał do Płatnika dla ZUS, tak samo działa, co aktualizacja bardziej popsute i chyba nas chcą zniechęcić do korzystania z forum i portalu bo normalnie masakra. Moja mama zawsze mówiła „jak czegoś nie umiesz zrobić, nie dotykaj bo popsujesz całkiem” i chyba pasuje tutaj.

2 polubienia

z mBankiem to chodziło mi że mBank swoje zmiany na produkcji testował