Dyskusja o nowej stronie DP

Ja bym zaczął od spróbowania „stockowego” motywu, taki reset chyba by się przydał tutaj po tylu latach i aktualizacjach… Może zmian nie będzie dużo, a wtedy adaptacja ciemnej skórki byłaby łatwiejsza. Spróbuję też do tego usiąść, ale nie ukrywam, że raczej też „w wolnej chwili”…

Sorry za post pod postem ale mam update co nowego/poprawionego na serwisie :slight_smile:

  • rss programów wydłużyliśmy do 90 pozycji, na prośbę @CTHULHU
  • naprawiony problem z łączeniem akapitów w edytorze blogowym, zgłoszony przez @djfoxer
  • niektórzy nie wiedzieli jak dodać embedy facebooka/twittera/youtube itp. do wpisu blogowego, dlatego wyciągnęliśmy w edytorze na wierzch ikonkę „embed” po kliknięciu w plusik aby to było jasne w 100%
  • przy przełączniu między „wersje robocze”, „w moderacji” a „opublikowane” na blogu nie skacze już strona do góry

A co bardziej bystre oko zobaczy też, że w API pojawiły się opcje do ignorowania komentarzy anonimów/wybranych uzytkowników - ale „ożywimy je” dopiero w przyszłym tygodniu :wink: Wiem że szperacie też w samym API, dlatego wolałem uprzedzić :wink:

4 polubienia

Wchodzę na forum, a tu zaskoczenie. Aktualizacja poszła, na razie nie zauważyłem błędów, a te co były chyba mnie ominęły. W końcu po półtora roku ktoś się tego podjął. Przynajmniej tutaj jakiś konkretny progress.

EDIT:
A nie, problem z powiadomieniami jest. Wystarczyła pierwsza interakcja z forum i zasypało.

1 polubienie

ehhh kobiety i ich pojęcie o IT. Jesteś pewna że na DP nie ma scrapera?
@Docent na moje pytanie to nie raczyłeś odpisać. No brawo…

A nie, problem z powiadomieniami jest. Wystarczyła pierwsza interakcja z forum i zasypało.

@LORDEK problem z powiadomieniami jest od tego nieszczęsnego update’u forum…

Gwoli ścisłości, to że wersja nazywa się beta nie ma nic wspólnego ze stabilnością

@Docent Serio, beta ( jak i alpha, rc, oraz inne ) nie mają nic wspólnego ze stabilnością? :man_facepalming:

1 polubienie

Kiedyś pytałem na forum o tryb ciemny, też zostałem bez odpowiedzi. Widocznie redakcji nie odpowiada to… Świetnie.

1 polubienie

@anon423116 O tryb ciemny się nie pyta, o trybie ciemnym się nie mówi, nikt nic nie wie o trybie ciemnym i nigdy nie słyszał ;))

A tak na poważnie, ja rozumiem, że modyfikacje forum utrudniają wprowadzenie trybu ciemnego, bo byłoby trzeba nadzorować zmiany w 2 wersjach - jasnym i ciemnym a to 2x więcej pracy. Niemniej jednak Docent myśli o temacie, cyt:

To mi się podoba, o to chodzi!

@Docent @Snow_Rainy:: język polski??


oraz…
nachodzenie napisów na topic_list

Jeżeli jest to na pewno już 10839302749 zescrapował go ze stopki. Ech, Ci faceci i ich pojęcie o IT :heart:

1 polubienie

Takie pytanie na marginesie - na żywo z ludźmi też rozmawiasz w taki sposób? :slight_smile:

2 polubienia

Tłumaczenia można dodawać do pluginów / silnika pro bono publico:

Przy okazji możesz twórców dopytać czy da się wykrywać Command zamiast Control jak transifex nie oferuje i odrzucą wariant z dopisaniem „lub” nawet na wersji „angielskiej”:

czyli jaki? konkretniej proszę

Nie mogę bo niejaki Atwood ma alergię na pytaczy i takich od razu banuje…

Fajnie, ze nie mogę raportować nikogo. Znikła ikonka. Co jeszcze usunięcie??

W sensie? Ikona do oflagowywania wpisów jest i działa jeżeli o to chodzi?

mógłbyś pokazać gdzie owa ikonka się znajduje?

Tutaj

1 polubienie

Ja nie mam

Być może przez poziom zaufania „początkujący”.

Kto ma wiedzę i miałby ochotę doprecyzować / rozkminić? :stuck_out_tongue_winking_eye:

wielkie dzięki. Faktycznie znalazłem.