Dyskusja o nowej stronie DP

Oczywiście. Może na więcej zgłoszeń czekają, wtedy wezmą się do roboty? To by było głupie z ich strony, bo zgłoszenie jakby nie patrzeć, prawie 2 miesiące już wisi.

Zgadzam się :slight_smile:

Gdyby byli poważni to by już dawno usterki nie było…

Ja też nie wiem, więc na razie go ukryłem, bo chyba zbytnio sensu nie ma.
Za to stary dobry chat :wink: nadal jest, tylko nie jako wyskakujący z prawej strony, a jako normalny wątek w dyskusji.

Ten link powinien kierować do ostatniej odpowiedzi.

1 polubienie

w sumie to zamiast czata można dać link do Discord, albo go osadzić w jakimś temacie.

@Bradlee osadzenie nie wiele da bo większość ma iframe poblokowane

No to wystawić tylko jakiś widget Discroda gdzie by było napisane ile jest uczestników, ewentualnie kilka ostatnich wiadomości. Kto będzie chciał to sobie kliknie i otworzy Discord w nowym oknie.

Lub nowej karcie :slight_smile:

Kiedyś próbowali z Discordem. Nie było chętnych i na czacie stypa.

no właśnie, może rozbić się o to, że nie będzie chętnych :slight_smile:

Jest jakiś limit na ilość postów w danym temacie? Bo nie wiem czy ten temat Społeczność nie zacznie zamulać forum z powodu ilości zawartych w nim postów.

PS. @Docent Jakbyście szukali moderatora do forum to ja się zgłaszam na ochotnika.

Pozdrawiam!

Raczej nie tematy ładowane są w kawałkach wiec nie powinno mieć wpływu. Chyba ze po każdym wpisie będzie wysyłało powiadomienia do wszystkich w temacie :slight_smile:

To zależy na czym ( = jakiej maszynie ) stoi discourse. Nawet jeśli na stosunkowo słabej to lag będzie niewielki. Wołam @Docent i proszę o wyjaśnienie.

Tak btw @Docent zauważyłem ( chyba ) absurd:: po napisaniu i wysłaniu posta mogę sam sobie przyznać dowolną reakcję. Tak ma być?

Jest jakiś limit na ilość postów w danym temacie?

@anon31383000 nie ma. To by było głupie tak btw.

Tak, a czemu by nie? :wink: Tak działa ta wtyczka (retort), zresztą to standard w innych miejscach (Youtube, Twitter, Facebook).
Tu natomiast nie możesz polubić swojego postu (:heart:), a tylko dać reakcję.

aaaa… czyli to nie jest domyślne zachowanie discourse. Dzięki

to standard w innych miejscach (Youtube, Twitter, Facebook).

Nie wiem. Możliwe.


Przechodzicie samych siebie :slight_smile:

1 polubienie

A w różnych światach żyjemy.
Gdyby powyższe było prawdą, toby nie było łapanki naiwnych, czyli scamu, phisu itp - powszechnego złodziejstwa danych.
Hakerzy ze skóry wyłażą, żeby wmówić, że Wasze pieniądze są zagrożone. Namawiają do zmiany haseł programami, zachętami - po to są m.in dobreprogramy. W przeliczeniu na okradzionych, to nikt nic nie stracił trzymając się starego hasła, tylko zmieniając na nowe. No tak - jeszcze programy sprawdzą, czy rzeczywiście unikalne hasło - i tu jest młotek po palcach.
Nie po to DP serwują m.in loggery, avast do wykradania danych i tam takie inne szkodniki, nawet święte* programy do haseł.

2 polubienia

Dlatego oprócz antywirusów i wykrywania programów szpiegujących itp warto używać adgnard adbloker chociażby jako wtyczka do przeglądarki. Bo to co on zablokuje nie zablokuje żaden antywirus, a jeszcze hakerzy są tak cwani, ze w takim Windowsie wiele osób ma cały czas włączone to przywracanie poprzednich ustawień, czy jak to się tam nazywa, Co często powoduje, ze antywirus itp usuwa zło, a system zaraz przywraca. Ktoś kto nie umie sobie z tym poradzić wpada w błędne koło i kropka. Adguard adbloker zablokuje, oczywiście po włączeniu odpowiedniego filtra nawet takich co przez przeglądarkę „rozsyłają zło” i jest prosty w ustawieniach i po polsku w całości. Jak jakaś strona nie działa bo poblokowal skrypty itp, zawsze można go wyłączyć na takiej stronie na własną odpowiedzialność. Mi raz zablokował przelewy24 bo stwierdził, ze z złego serwera połączył. Jak ręcznie wpisałem adres poszło, a z OLX przerzucanie blokował. Coś o tym świadczy.

1 polubienie

Mimo odpowiedzi na Wiadomość prywatną cyferka nadal wisi:

Zrzut ekranu 2021-06-3 o 15.44.51

Post został scalony z istniejącym tematem: Nowy motyw forum - jasny oraz ciemny