Dyskusja o nowej stronie DP

Niby wpisy blogowe na głównej czasem widać z imienia i nazwiska np. Janusz … zamiast lordjahu.

Komentarz pod artykułem w końcu wszedł, łał! Ale jako Anonim napisałem, a przecież zalogowany jestem. -_-
Teraz wszyscy jesteśmy anonkami :v::+1:

Czyli dbają o prywatność, a ludzie narzekają…

Dobre posunięcie z ich strony, dbają o prywatność.
Tylko roboty sobie dołożyli w tym WP, mało co działa teraz, albo czegoś brakuje, wcześniej wszystko było git. :laughing:

To co najważniejsze działa.

Mowa o reklamach.

Wartością dodaną starych dp było to, że zalogowanym userom nie wyświetlały się reklamy. Obecnie to jest wartość ujemna…

Reklama na reklamie. Ale tak samo jest na stronie WP, więc, wszystko jest na miejscu…

Albo mnie już pamięć myli, albo WP wbrew zapewnieniom na hz wjeżdża po same bile w rzyć DP. Reklamy u zarejestrowanych, powierzchni reklamowej więcej jak samego tekstu. Po co komentarze na głównej - pojęcia ni mom ale pewnie dla większego napędzania klików. Szkoda, tyle mogę powiedzieć.

1 polubienie

Nie. Na stronie wp jest tak:

Po prostu tragedia WP bez adblocka:

Mi te reklamy nie przeszkadzały, ale teraz są wciskane nazbyt po chamsku.
Zaczynam czytać artykuł i już po pierwszym akapicie w oczy wali informacja o laserowym usuwaniu pryszczy.

Muszę się skupić aby odzyskać wątek a za chwilę dostawa gratis.
Po przeczytaniu z wysiłkiem artykułu sam już nie wiem co myśleć tych laserowych nożach do filetowania ryb za 29,99 z dostawą gratis…

@Piotr Urbaniak Gdzie zniknął mój komentarz z wczoraj. Co to za czcionka w tekście, chodzi o literę “t”. Do tego co się stało z DP idealnie pasuje tytuł użyty niedawno właśnie przez Piotra Urbaniaka" DP się zmienia i robi to kretyńsko"

Ja się zawsze zastanawiam czy patroszona to tylko bez łusek i w domu sobie ości usuwaj lub pal olejem/zaprawą octową.

Bez blokera reklam, strona dp wygląda teraz tak tak:

No właśnie, uważam że dobreprogramy.pl powinny to wyjaśnić.

Z niecierpliwością czekam na artykuł.

Dalej te idiotyczne okienko z video włącza się…

A ta pani w okularach to nie jest Prezes Trybunału K. z czasów kiedy sobie dorabiała poza sądem?

7260ad7de2d77fa3b597026aee82b391

2 polubienia

Nie ma odznak na portalu…

Tak do nich nie przemówisz…