Dyskusja o nowej stronie DP

nie wściekaj się, tylko czekaj.
Ja dla przykładu nie będę się wypowiadał, dopóki się wszystko nie przeniesie.
Potem zapewne mocno wypunktuję co mi leży na żołądku

1 polubienie

Pod każdym artykułem narzekania tylko i wyłącznie na nowe DP.
A co do tych odznak… to na co komu one, przecież nic nie wnosiły, nie wyróżniałeś się na portalu mając odznakę.

Hmmm, będąc zalogowanym udało mi się zaplusować własny komentarz. Tak ma być teraz?

Zgoda, masz trochę racji. Jednak pytania o reklamy i aktywnych użytkowników już padały. Czekałem właśnie od wczoraj czy @gtxxor się do tego w jakiś sposób odniesie. Zignorował te pytania tak jakby ich nie było. A wiec zakładam, że tak zostanie. Bo gdyby to miało zostać zniesione to by nas już dawno uspokoił w tym temacie. Ja wiem, że można je blokować blokerami. Jednak nie o to chodzi. Jak za aktywność człowiek był nagradzany brakiem reklam to nawet miałem blokera wyłączonego w zasadach dla DP. Dziś sobie wchodzę na DP i reklam więcej niż bombek na choince. Od razu włączyłem blokera i go zaktualizowałem bo przeglądanie DP bez niego jest po prostu niemożliwe praktycznie.

Niech zwrócą blokowanie anonimów i obsługę RSS, a będzie git - reklamy sam wytnę, więc niech je sobie zostawią :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Zesrasz się nie wytniesz bo są generowane losowo i to nie jest już takie proste :smiley:
@krystian3w coś pisał, że może adguard sobie z tym poradzi skryptami, ale trzeba poczekać. Zwykle listy wymiękają przy dynamicznie generowanych

Niestety, mój komentarz napisany wczoraj ok. 2 w nocy (mojego czasu, waszego ok. 3 w nocy) w ogóle się nie pojawił.

No przecież przed momentem kazałeś się mi i temu serwisowi, cytuję, p…ć – a teraz mam się jednak odnosić? Na wstępie – zachowajmy jakąś kulturę debaty publicznej, serio. Bo rynsztok nikomu i niczemu jeszcze się nie przysłużył.

Konkrety: wyjątki w siatce reklamowej w zamian za aktywność są na liście TODO, ale wolę nie mówić o taskach, których czasu realizacji nie znam. Na razie priorytet stanowi usunięcie błędów, z kapryśnym logowaniem na czele i blogami, które trzeba literalnie odpalić. To powinno być kwestią kilkunastu godzin, a dalej – zobaczymy.

Moich wiele komentarzy też przepadło. Inne pojawiły się jako anonimowe. Mają tam jakiś cyrk jeszcze z tymi komentarzami.
Poza tym oceniać komentarze mogą chyba anonimy :open_mouth:

1 polubienie

Błąd 500 niby zniknął, tak? A tu kto?

Daj screena z konsoli, pls.

Wytłumaczyłem tylko @lordjahu o co mi chodziło. Napisałem mu, że od wczoraj się do tego nie odniosłeś więc zakładam, że reklamy dla zalogowanych zostaną. A nie, że ci kazałem się do czegokolwiek odnosić. Ani na to nie liczę ani tego nie oczekuję od ciebie.

Jakiej konsoli? To do mnie? Pytam, bo nie ma wzmianki, znaku małpy przed nickiem.

TODO: wyłączyć możliwość oceny anonimom. Dodać funkcję usuwania ocen wystawionych przez konta zbanowane.

Nie wiem jak obecność samych komentarzy na głównej… ale sama opcja “napisz komentarz” na głównej która odsyła bezpośrednio do sekcji komentarzy sugeruje sama przez się, że tekstu artykułu nie czytamy i tylko bezpośrednio wylewamy :poop: na podstawie tytułu.

3 polubienia

Widzisz jakieś? :stuck_out_tongue:

Kliknij F5… Nazwy sekcji z reklamami są generowane losowo i po odświeżeniu twoje wycinanie zda się psu na budę, bo te, które zablokowałeś zostaną zastąpione nowymi :wink:


edit.
Zainstalowałem adguarda i praktycznie wszystko wycina samodzielnie :smiley: Chyba zmienię ubo na niego :wink:

Tak, @blumberplumber z konsoli przeglądarki

No trzeba przyznać że WP jako jedna z nielicznych robi to dobrze :] nie ma czym się zachwycać ale mimo wszystko autorowi tego systemu należy się uznanie.

@gtxxor może jakieś reklamy bardziej branżowe by się dało wynegocjować (it/serwery/itp)? Na razie mam same reklamy jak z kolorowej gazetki dla pań, którą te panie czytają podczas popijania kawy i do ciasteczka :wink:

Reklamy chyba lecą od google i sa pod ciebie profilowane. Jeśli używasz programów anonimizujących, blokerów reklam, czyścisz ciasteczka etc. to dostajesz zestaw losowych, nieprofilowanych reklam. Ja tak to rozumiem.