Dział Sympatyków Forum

Witam. Co o tym myślicie ?

Niemalże na każdym forum jest taki dział. Pozwolenie na pisanie tam mają tylko zaproszone osoby które np. aktywnie się wypowiadają, pomagają itp.

chodzi Ci o pokój Wielkiego Brata ? :smiley:

:?

A co zrobić w sytuacji:

“Dlaczego X jest w sympatykach a ja nie jestem? Przecież powinno być odwrotnie, to jest niesprawiedliwe i jesteście ***”

???

BAN ?

A tak na serio to do takiego działu osoby by wybierali Admini i Modki więc jak komus nie pasuje to nich idzie na loda

Motorniczy

to może jeszcze napisz jaką rolę miałby ten dział - tak dla informacji dla niezorientowanych w temacie

Zapodaj linka do takiego forum bo jestem ciekawy jak to wyglada.

Np tak http://forum.infojama.pl/ drugi dział licząc od dołu :slight_smile:

linka moge zapodać ale to i tak nic nie da bo tam nie wejdziesz teraz :?

http://forum.soft-wortal.sylwex.pl/

3 od dołu :lol:

No cóż, już nie raz, nie dwa mieliśmy niezłe jazdy …bo komuś się nie spodobała decyzja Admina lub Modka.

…nawet jeśli nikt oficjalnie nie będzie się burzył z tego powodu, to nie jest tez powiedziane, że nie wpłynie to negatywnie na relacje user-user / user-moderator.

________

update

Chodzi o to, że czesto moderatorzy są odbierani jako wrogowie - z racji swojej pozycji/funkcji

czy nie tak stalo by się z Sympatykami? czy nie przeszli by w ten sposób na “ciemną stronę mocy” ?

No wlasnie zauwazylem :glupek2:

A niby o czym by tam pisać :?

Monczkin już zadał takie pytanie:

To tylko zleży od tego kto to wymysli. Jak Cię zaproszą to sam możesz dawać tematy do dyskusji- chyba. :smiley:

Ja jestem w takim dziale, ale obowiazuje mnie tajemnica i nie moge powiediec, co tam jest. Po prostu zaufanie admina, moderatorów i userów - mały klan, ale wątpię aby ludzie się obrażali, po drugie nie widze tam dzieci - w takim dziale, a na forum troche ich jest, więc dobór może byc trudny :stuck_out_tongue:

Ani za ani przeciw jestem takiemu działu :stuck_out_tongue:

A zdarza sie że nawet nie wszystcy admini jak np. jest 3 mają dostęp :stuck_out_tongue:

A ja bym proponował dac taki dział.

Powinno się ustalić z góry że np. każdy użytkownik który chce mieć “wejściówke” do tego działu musi miać załóżmy że 10 pochwał, 1000 postów i mieć staż na forum przynajmniej 5 miesięcy

Głupota, co do pochwał - nie odzwierciedalja pracy i pomocy ludzi, staż to może być to :stuck_out_tongue: Posty tez nie są wyznacznikiem dużo OT leci :stuck_out_tongue:

Akurat zły przykład. Tamtejszy dział dla wybranych jest w agoni wg osób, które z niego występowały z własnej woli.

Ja jestem za!

No i jestem też przeciw! 8)

Obojętne mi to…

To sie niewypowiadaj… :-x