Dział Sympatyków Forum

mi sie takie cos zaczyna podobac :smiley:

dziwna sprawa taki dział najbardziej podoba sie osobom ktore maja znikome szanse na dostanie sie do tych “wybranych” i piszących w takim dziale :smiley:

Można by dać ankietę :stuck_out_tongue:

Jedna, lub kilka osób musiało by się konsultować i wybierać userów, bo pomysł ze stażem nie jest dobry (ktoś mógłby być na forum 8 miesięcy i napisać… 2 posty)

=D> =D> =D>

sam dział już miał powstać o ile pamiętam… admini wystraszyli się nabijaczy (w butelkę), że mogłoby ich zabraknąć w zacnym gronie i ciekawa idea umarła śmiercią tragiczną…

mnie się wydaje, że dział powstać powinien… wyraźnie byłoby widać komu zależy tylko na pisaniu, a komu aż na pisaniu :rotfl:

Można by było sprobować? Co stoi na przeszkodzie ?

Lisek, Lazikar do Was drodzy Admini należy decyzja…

wątpie czy to wypali ale dział mógłbyby postać

ja jestem na nie !!

to jest beznadziejny pomysł

Dlaczego?

bo jak miało by być to wprowadzone to ja bym chciał w tym uczestniczyć, a za to co na forum wyprawiam a raczej co robiłem i na jakich kontach za to bym miał napewno zakaz wstępu

Fakt, faktem nie byłoby o czym debatować. Moderatorów jest tyle, że niższa instancja “starszyzny plemiennej” jest zbędna. Bo tak to postrzegam.

Pytam się jako 3 user, czemu by miał służyć ten dział?

A co do wstępu, to może pół roku na forum i jakaśtam ilość postów (500 - 1000)?

Na pewno wyznacznikiem przynależności do takiego działu nie byłoby ilość postów czy staż na forum, choć to drugie mogłoby mieć jakiś wpływ.

Zapewne zawsze byłoby o czym rozmawiać, to już zależy od ludzi którzy w takim dziale by się znaleźli.

Jednak na 100% rozpoczęła by się wojna o to kto ma do takiego działu należeć.

Na przykład mogliby stanowić organ odwoławczy dla userów. Taki sejm dla forum. I tutaj podsuwam pomysł o sposób doboru takich userów - kandydatów wysuwają inni albo sami kandydują a wybierają userzy z klucza po nicku. Jeśli jednak miałoby to wyglądać jako towarzystwo wzajemnej adoracji dobierane przez grupę moderską to chyba powstanie takiego działu nie ma sensu - o wiele szybciej możecie sobie pogwarzyć na czacie albo gg.

Nie ma wojny o przynależność do grupy moderskiej to nie byłoby wojny o przynależność do działu. Od czasu do czasu pojawiałby się topic poruszający tą kwestię ale moderatorzy znakomicie radzą sobie w takich sytuacjach. Są niezastąpieni odwalając kawał roboty.

Egzul mówisz jak polityk :slight_smile:

mi tam obojętnie czy będzie taki topic bo jeżeli nawet się pojawi to wiem kto w niej będzie a kto nie :wink:

chyba nie masz na myśli polskiego sejmu, w którym jak Ci wyłączą mikrofon to wlatujesz z głośnikami :hahaha:

ale będzie można poczytać gazete 8) ci z sejmu chyba wyborczą najchętniej czytają 8)

a to dobre jest :smiley:

takiego sejmu nie - to była metafora (trudne słowo :wink: ) ale myślę, że Ci, którzy postulują powstanie takiego działu powinni nadać swojemu projektowi głębszy sens

tutaj na forum dodatkowo wchodzą oknem gdy ich drzwiami wyrzucą :PPP

tutaj administartor ma problem, ale od niego zalezy co byloby w takim dziale,z przynależnością nie ma problemu - styl wypowiedzi, pomoc, wiek można dobrać, tylko czemu ma taii dział służyc tutaj jest pies pogrzebany :stuck_out_tongue:

proponuje zrobic ankiete

Pozwoliłem sobie dorzucić ankietę :slight_smile: